Washington DC

Tüm bilgiler güvenilir kabul edilen kaynaklardandır, ancak hatalara, eksikliklere, fiyat değişikliklerine, önceden satılmaya veya haber verilmeksizin geri çekilmeye tabidir. Herhangi bir açıklamanın, ölçümün, kare görüntülerin veya alanın doğruluğu konusunda hiçbir beyanda bulunulmaz ve bu şekilde güvenilmemelidir. Buradaki tüm bilgiler müşteri tarafından onaylanmalıdır. Fotoğraflar, videolar ve diğer grafikler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm içeriğin tüm hakları münhasıran bu tür liste içeriğini sağlayan Broker'a aittir. Bu sitedeki tüm reklamlar Federal Fuar Konut Yasasına tabidir.

© 2022 CityHomes.com

Ana içeriğe atla
CityHomes Realestate

about Miramar

Miramar is located in Broward county Florida with a geographic area of 28.9 square miles. The total population in Miramar is 140,479 with 48.2% male and 51.8% female. Children under age 5 represent 6.4% of the population, under age 18 equal 23.1% of the population and over age 65 is 11.6% of the population. The median household income is $70,477, per capita income is $29,293. There are a total of 42,256 housing units with 68.9% owner occupied. Education includes 28.8% of residents that are high school graduates and 31.2% with a bachelor's degree or higher. The average temperature in Miramar in the summer is 80 degrees, and in the winter 56 degrees.

Amerika Birleşik Devletleri Florida Miramar
Genel Ayarlar
Miramar
(0)Durum
(0)Fiyat
(0)yatak odaları
(0)banyolar
(0)Tip
(0)Metrekare
(0)Kolaylıklar
(0)dönüm
(0)Gerçek
(0)anahtar kelime
Save Search

267 Emlak İlanları Satış : Miramar

123456789
...
14
...
23
Google Maps Static Image
0. 6217 SW 20th St
Sözleşme 02-16-23
Miramar
6217 sw 20th st
Miramar, FL 33023
2 Bd1 Ba
Single Family Homes
$349,900
6,000 SF
Listing by: United Realty Group Inc
Sözleşme:2/16/2023$349,900
dateFiyatvariancetype
2/16/2023$349,900--Sözleşme
2/2/2023$349,900+319.04%Listelenmiş
11/1/2004$83,500--Satıldı
0. 3410 E Foxcroft Rd
Sözleşme 02-08-23
Miramar
3410 e foxcroft rd, #305
Miramar, FL 33025
2 Bd2 Ba
Condominiums
$209,900
Sözleşme:2/8/2023$209,900
dateFiyatvariancetype
2/8/2023$209,900--Sözleşme
1/31/2023$209,900--Listelenmiş
0. 1792 SW 89th Way
Sözleşme 02-06-23
Miramar
1792 sw 89th way
Miramar, FL 33025
3 Bd2 Ba
Condo / Townhouse
$389,995
Listing by: Capital Teamwork Real Estate Corp
Sözleşme:2/6/2023$389,995
dateFiyatvariancetype
2/6/2023$389,995--Sözleşme
1/31/2023$389,995+65.96%Listelenmiş
1/3/2016$235,000+5.86%Satıldı
7/23/2013$222,000--Satıldı
0. 17752 SW 23rd St
Sözleşme 02-16-23
Miramar
17752 sw 23rd st
Miramar, FL 33029
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$510,000
4,072 SF
Listing by: Coldwell Banker Realty
Sözleşme:2/16/2023$510,000
dateFiyatvariancetype
2/16/2023$510,000--Sözleşme
1/31/2023$510,000--Listelenmiş
0. 13041 SW 52nd St
Sözleşme 04-03-23
Miramar
13041 sw 52nd st
Miramar, FL 33027
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$580,000
5,276 SF
Listing by: Stratwell, LLC
Sözleşme:4/3/2023$580,000
dateFiyatvariancetype
4/3/2023$580,000--Sözleşme
2/25/2023$580,000-3.33%azaldı
1/30/2023$599,999+73.41%Listelenmiş
1/28/2018$346,000+83.07%Satıldı
7/19/2011$189,000+32.26%Satıldı
12/13/2000$142,900--Satıldı
0. 10207 SW 18th Ct
Miramar
10207 sw 18th ct
Miramar, FL 33025
3 Bd2 Ba
Condo / Townhouse
$448,421
Listing by: Century 21 Edge
Sözleşme:2/11/2023$448,421
dateFiyatvariancetype
2/11/2023$448,421--Sözleşme
1/29/2023$448,421+49.52%
1/29/2023$448,421--Listelenmiş
7/2/2020$299,900+92.37%Satıldı
11/21/2010$155,900-10.91%Satıldı
6/19/2003$175,000--Satıldı
0. 4957 SW 158th Way
Sözleşme 02-28-23
Miramar
4957 sw 158th way
Miramar, FL 33027
4 Bd3 Ba
Single Family Homes
$869,900
7,440 SF
Listing by: Ultra International Realty
Sözleşme:2/28/2023$869,900
dateFiyatvariancetype
2/28/2023$869,900--Sözleşme
2/7/2023$869,900--Sözleşme
1/29/2023$869,900+44.98%Listelenmiş
1/28/2007$600,000--Satıldı
0. 3801 SW 171st Ter
Miramar
3801 sw 171st ter
Miramar, FL 33027
5 Bd3 Ba
Single Family Homes
$699,999
4,626 SF
Listelenmiş:1/27/2023$699,999(47.37%)
dateFiyatvariancetype
1/27/2023$699,999+47.37%Listelenmiş
4/8/2022$475,000--Satıldı
2/7/2022$475,000--Sözleşme
2/1/2022$475,000--Listelenmiş
0. 1809 SW 155th Ave
Sözleşme 02-01-23
Miramar
1809 sw 155th ave
Miramar, FL 33027
5 Bd4 Ba
Single Family Homes
$774,900
7,321 SF
Listing by: Top Team Realty, LLC.
Sözleşme:2/1/2023$774,900
dateFiyatvariancetype
2/1/2023$774,900--Sözleşme
1/26/2023$774,900+255.46%Listelenmiş
3/1/2001$218,000--Satıldı
0. 13331 SW 20th St
Sözleşme 02-13-23
Miramar
13331 sw 20th st
Miramar, FL 33027
4 Bd4 Ba
Single Family Homes
$725,000
9,916 SF
Listing by: M & M Realty Investors, LLC
Sözleşme:2/13/2023$725,000
dateFiyatvariancetype
2/13/2023$725,000--Sözleşme
1/26/2023$725,000--Listelenmiş
0. 7637 Juniper St
Sözleşme 02-02-23
Miramar
7637 juniper st
Miramar, FL 33023
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$469,900
6,009 SF
Listing by: Willard Realty Team Corp
Sözleşme:2/2/2023$469,900
dateFiyatvariancetype
2/2/2023$469,900--Sözleşme
1/25/2023$469,900+285.16%Listelenmiş
10/4/2001$122,000--Satıldı
0. 15525 SW 49th Ct
Sözleşme 02-21-23
Miramar
15525 sw 49th ct
Miramar, FL 33027
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$680,000
6,574 SF
Listing by: Met Real Estate Corp.
Sözleşme:2/21/2023$680,000
dateFiyatvariancetype
2/21/2023$680,000--Sözleşme
2/1/2023$680,000--Sözleşme
1/24/2023$680,000+91.55%Listelenmiş
9/9/2014$355,000--Satıldı