Washington DC

Tüm bilgiler güvenilir kabul edilen kaynaklardandır, ancak hatalara, eksikliklere, fiyat değişikliklerine, önceden satılmaya veya haber verilmeksizin geri çekilmeye tabidir. Herhangi bir açıklamanın, ölçümün, kare görüntülerin veya alanın doğruluğu konusunda hiçbir beyanda bulunulmaz ve bu şekilde güvenilmemelidir. Buradaki tüm bilgiler müşteri tarafından onaylanmalıdır. Fotoğraflar, videolar ve diğer grafikler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm içeriğin tüm hakları münhasıran bu tür liste içeriğini sağlayan Broker'a aittir. Bu sitedeki tüm reklamlar Federal Fuar Konut Yasasına tabidir.

© 2022 CityHomes.com

Ana içeriğe atla
CityHomes Realestate

about Doral

Doral is located in Miami-Dade county Florida with a geographic area of 13.8 square miles. The total population in Doral is 62,367 with 49.3% male and 50.7% female. Children under age 5 represent 6.1% of the population, under age 18 equal 26.2% of the population and over age 65 is 7.6% of the population. The median household income is $75,138, per capita income is $29,352. There are a total of 18,791 housing units with 46.9% owner occupied. Education includes 11.3% of residents that are high school graduates and 60.0% with a bachelor's degree or higher. The average temperature in Doral in the summer is 80 degrees, and in the winter 56 degrees.

Amerika Birleşik Devletleri Florida Doral
Genel Ayarlar
Doral
(0)Durum
(0)Fiyat
(0)yatak odaları
(0)banyolar
(0)Tip
(0)Metrekare
(0)Kolaylıklar
(0)dönüm
(0)Gerçek
(0)anahtar kelime
Save Search

8 Emlak İlanları Satış : Doral

Google Maps Static Image
1. 8370 NW 49 St.
1. 8370 NW 49 St.
1 of 15
Doral
8370 nw 49 st., #model ca
Doral, FL 33166
3 Bd2/1 Ba
Multi-Family Home
$694,990
1,431 SF
:6/27/2025$694,990
dateFiyatvariancetype
6/27/2025$694,990--
6/27/2025$694,990+7.75%arttı
5/2/2024$644,990--
5/2/2024$644,990-7.19%azaldı
10/12/2023$694,990--
10/12/2023$694,990+2.21%arttı
4/21/2023$679,990+2.87%arttı
3/3/2023$660,990--
3/3/2023$660,990+0.92%arttı
2/12/2023$654,990--
2/12/2023$654,990+0.77%arttı
2/1/2023$649,990+0.78%arttı
1/5/2023$644,990+0.78%arttı
12/21/2022$639,990+0.79%arttı
7/11/2022$634,990+0.63%arttı
5/20/2022$630,990+3.27%arttı
4/15/2022$610,990+1.16%arttı
4/1/2022$603,990--Listelenmiş
1. 4804 NW 83 PASSAGE
1. 4804 NW 83 PASSAGE
1 of 14
Doral
4804 nw 83 passage
Doral, FL 33166
3 Bd2/1 Ba
Multi-Family Home
$694,990
1,431 SF
Listelenmiş:11/17/2023$694,990
dateFiyatvariancetype
11/17/2023$694,990--Listelenmiş
1. 8370 NW 49 St.
1. 8370 NW 49 St.
1 of 15
Doral
8370 nw 49 st., #model ca skyview
Doral, FL 33166
3 Bd2/2 Ba
Multi-Family Home
$774,990
1,871 SF
:6/27/2025$774,990
dateFiyatvariancetype
6/27/2025$774,990--
6/27/2025$774,990+6.90%arttı
5/2/2024$724,990--
5/2/2024$724,990-6.45%azaldı
10/12/2023$774,990--
10/12/2023$774,990+1.97%arttı
4/21/2023$759,990+2.56%arttı
3/3/2023$740,990--
3/3/2023$740,990+0.82%arttı
2/12/2023$734,990--
2/12/2023$734,990+0.68%arttı
2/1/2023$729,990+0.69%arttı
1/5/2023$724,990+0.69%arttı
12/21/2022$719,990+0.70%arttı
7/11/2022$714,990+0.56%arttı
5/11/2022$710,990+4.41%arttı
4/15/2022$680,990+1.04%arttı
4/1/2022$673,990--Listelenmiş
1. 8370 NW 49 St.
1. 8370 NW 49 St.
1 of 8
Doral
8370 nw 49 st., #model cb
Doral, FL 33166
3 Bd2/1 Ba
Multi-Family Home
$714,990
1,485 SF
:6/27/2025$714,990
dateFiyatvariancetype
6/27/2025$714,990--
6/27/2025$714,990+7.52%arttı
5/2/2024$664,990--
5/2/2024$664,990-6.99%azaldı
10/12/2023$714,990--
10/12/2023$714,990+2.14%arttı
4/21/2023$699,990+2.79%arttı
3/3/2023$680,990--
3/3/2023$680,990+0.89%arttı
2/12/2023$674,990--
2/12/2023$674,990+0.75%arttı
2/1/2023$669,990+0.75%arttı
1/5/2023$664,990+0.76%arttı
12/21/2022$659,990+0.76%arttı
7/11/2022$654,990+0.61%arttı
6/15/2022$650,990+2.84%arttı
6/8/2022$632,990+0.80%arttı
5/6/2022$627,990+1.62%arttı
4/15/2022$617,990+1.15%arttı
4/1/2022$610,990--Listelenmiş
1. 8370 NW 49 St.
1. 8370 NW 49 St.
1 of 13
Doral
8370 nw 49 st., #model ce skyview
Doral, FL 33166
3 Bd2/2 Ba
Multi-Family Home
$823,990
2,116 SF
:6/27/2025$823,990
dateFiyatvariancetype
6/27/2025$823,990--
6/27/2025$823,990+6.46%arttı
5/2/2024$773,990--
5/2/2024$773,990-6.07%azaldı
10/12/2023$823,990--
10/12/2023$823,990+1.85%arttı
4/21/2023$808,990+2.41%arttı
3/3/2023$789,990--
3/3/2023$789,990+0.77%arttı
2/12/2023$783,990--
2/12/2023$783,990+0.64%arttı
2/1/2023$778,990+0.65%arttı
1/5/2023$773,990+0.65%arttı
12/21/2022$768,990+0.65%arttı
7/11/2022$763,990+0.53%arttı
6/15/2022$759,990+3.68%arttı
6/8/2022$732,990+0.69%arttı
5/6/2022$727,990+3.56%arttı
4/15/2022$702,990+1.01%arttı
4/1/2022$695,990--Listelenmiş
1. 8370 NW 49 St.
1. 8370 NW 49 St.
1 of 13
Doral
8370 nw 49 st., #model ce
Doral, FL 33166
3 Bd2/1 Ba
Multi-Family Home
$742,990
1,605 SF
:6/27/2025$742,990
dateFiyatvariancetype
6/27/2025$742,990--
6/27/2025$742,990+7.22%arttı
5/2/2024$692,990--
5/2/2024$692,990-6.73%azaldı
10/12/2023$742,990--
10/12/2023$742,990+2.06%arttı
4/21/2023$727,990+2.68%arttı
3/3/2023$708,990--
3/3/2023$708,990+0.85%arttı
2/12/2023$702,990--
2/12/2023$702,990+0.72%arttı
2/1/2023$697,990+0.72%arttı
1/5/2023$692,990+0.73%arttı
12/21/2022$687,990+0.73%arttı
7/11/2022$682,990+0.74%arttı
6/3/2022$677,990+3.04%arttı
5/6/2022$657,990+3.95%arttı
4/18/2022$632,990-2.31%azaldı
4/15/2022$647,990+1.09%arttı
4/5/2022$640,990+2.40%arttı
4/1/2022$625,990--Listelenmiş
1. 8370 NW 49 St.
1. 8370 NW 49 St.
1 of 14
Doral
8370 nw 49 st., #model cg
Doral, FL 33166
3 Bd3/1 Ba
Multi-Family Home
$792,990
1,898 SF
:6/27/2025$792,990
dateFiyatvariancetype
6/27/2025$792,990--
6/27/2025$792,990+6.73%arttı
5/2/2024$742,990--
5/2/2024$742,990-6.31%azaldı
10/12/2023$792,990--
10/12/2023$792,990+1.93%arttı
4/21/2023$777,990+2.50%arttı
3/3/2023$758,990--
3/3/2023$758,990+0.80%arttı
2/12/2023$752,990--
2/12/2023$752,990+0.67%arttı
2/1/2023$747,990+0.67%arttı
1/5/2023$742,990+0.68%arttı
12/21/2022$737,990+0.68%arttı
7/11/2022$732,990+0.55%arttı
6/3/2022$728,990+4.29%arttı
5/11/2022$698,990+3.71%arttı
4/15/2022$673,990+1.05%arttı
4/1/2022$666,990--Listelenmiş
1. 8370 NW 49 St.
1. 8370 NW 49 St.
1 of 14
Doral
8370 nw 49 st., #model cg skyview
Doral, FL 33166
3 Bd3/2 Ba
Multi-Family Home
$922,990
2,374 SF
:6/27/2025$922,990
dateFiyatvariancetype
6/27/2025$922,990--
6/27/2025$922,990+5.73%arttı
5/2/2024$872,990--
5/2/2024$872,990-5.42%azaldı
10/12/2023$922,990--
10/12/2023$922,990+1.65%arttı
4/21/2023$907,990+2.14%arttı
3/3/2023$888,990--
3/3/2023$888,990+0.68%arttı
2/12/2023$882,990--
2/12/2023$882,990+0.57%arttı
2/1/2023$877,990+0.57%arttı
1/5/2023$872,990+0.58%arttı
12/21/2022$867,990+0.58%arttı
9/2/2022$862,990+1.17%arttı
7/11/2022$852,990+3.65%arttı
6/22/2022$822,990+3.78%arttı
6/15/2022$792,990+1.93%arttı
6/3/2022$777,990+4.01%arttı
4/20/2022$747,990-4.47%azaldı
4/15/2022$782,990+5.67%arttı
4/1/2022$740,990--Listelenmiş