Washington DC

Tüm bilgiler güvenilir kabul edilen kaynaklardandır, ancak hatalara, eksikliklere, fiyat değişikliklerine, önceden satılmaya veya haber verilmeksizin geri çekilmeye tabidir. Herhangi bir açıklamanın, ölçümün, kare görüntülerin veya alanın doğruluğu konusunda hiçbir beyanda bulunulmaz ve bu şekilde güvenilmemelidir. Buradaki tüm bilgiler müşteri tarafından onaylanmalıdır. Fotoğraflar, videolar ve diğer grafikler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm içeriğin tüm hakları münhasıran bu tür liste içeriğini sağlayan Broker'a aittir. Bu sitedeki tüm reklamlar Federal Fuar Konut Yasasına tabidir.

schedule a property tour

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır. Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygulamak.

Devam ederek, sağladığınız numaraya (kaydedilebilir ve otomatik aranabilir ve önceden kaydedilmiş ve yapay sesler kullanılabilir) aramalar, metinler ve sesli mesajlar ile CityHomes, Opcity, realtor.com ve bunların hizmet sağlayıcı ağlarından e-posta almayı kabul edersiniz. sorgunuz ve evle ilgili diğer konular hakkında. Mesaj/veri ücretleri geçerli olabilir. Bu onay, aranmayacaklar listesinde olsanız bile geçerlidir ve herhangi bir satın alma koşulu değildir.

Expand
640 WEST 237TH STREET
Size
Financial
Details
BronxRiverdale640 WEST 237TH STREET

Açıklama

640 WEST 237TH STREET,

The Solaria Condo, #3E, Bronx, NY 10463

Solaria Luxury Condo in a grand style. Corner 2 bed Floor to ceiling windows.2 bath unit Sun filled space. Cherrywood cabinetry, Chefs kitchen, Viking gas stove. Open plan living-dining room High end appliances, Granite counters. Radiant heated bathrooms. Washer/Dryer. Community room. State of the Art Fitness center. Residents lounge and entertainment center. Catering kitchen. Landscaped Roof Deck/Telescope.24 hour concierge, Resident Manager. Wall Street Express Mon-Fri Metro North Rail Link to Spuyten Duyvil RR Adjacent to Johnson Avenue Business District. Varied choice of Restaurants for your dining pleasure.Seton Park offers a variety of sporting events, Parks Dept. tennis courts. Nature trails all within a short distance. Wave Hill just 1 mile.

• Pets Allowed
Listing By: Douglas Elliman via Data Source: RealPlus MLS 
2
Yatak odaları
2
Full Baths
6
Total rooms
$875,000
price
$1,230
Aylık Ücretler
$574
Monthly taxes
$14,760
Anual Fees
$6,888
Annual taxes
Condominium
Mülk Türü
3579310
Web Kimliği
1317
Days Posted

Fiyat Geçmişi

datepricevariancetype
10/13/2022$875,000 21802.38 %Listelenmiş
10/26/2017$3,995-Satıldı
1,446 Ft²