Gallery
Hybrid
Map
Skip to main content
Florida
Hollywood
33019
globala inställningar
33019
(0)
Status
(0)
Pris
(0)
Sovrum
(0)
Badrum
(0)
Typ
(0)
Kvadratfot
(0)
Bekvämligheter
(0)
Acres
(0)
Virtuell
(0)
Nyckelord
Save Search
182 Fastighetslistor för Försäljning
i 33019
1
2
3
4
5
6
...
11
...
16
Hollywood
2501 s ocean dr, #ph36
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$799,000
Listad:
3/6/2023
$799,000
date
Pris
variance
type
3/6/2023
$799,000
--
Listad
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
03-07-23
Hollywood
1261 n hayes st
Hollywood
,
FL
33019
4
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$699,000
3,214
SF
Listing by: Cassa Realty Group, LLC
Kontrakt:
3/7/2023
$699,000
date
Pris
variance
type
3/7/2023
$699,000
--
Kontrakt
3/1/2023
$699,000
--
Kontrakt
2/19/2023
$699,000
--
Listad
Video
Images
ContactInfo
Map
Hollywood
4111 s ocean dr, #3707
Hollywood
,
FL
33019
1
Bd
1
Ba
Condominiums
$750,000
Listad:
2/13/2023
$750,000
(25.00%)
date
Pris
variance
type
2/13/2023
$750,000
+25.00%
Listad
11/1/2021
$600,000
--
Såld
8/6/2020
$600,000
--
Listad
Video
Images
ContactInfo
Map
Hollywood
4111 s ocean dr, #2408
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$820,000
Listad:
2/13/2023
$820,000
(29.13%)
date
Pris
variance
type
2/13/2023
$820,000
+29.13%
Listad
5/7/2021
$635,000
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
03-20-23
Hollywood
1450 n 12th ct, #2b
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
1
Ba
Condominiums
$260,000
Listing by: One Sotheby's International Realty
Kontrakt:
3/20/2023
$260,000
date
Pris
variance
type
3/20/2023
$260,000
--
Kontrakt
2/9/2023
$260,000
+62.50%
Listad
2/5/2006
$160,000
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
02-15-23
Hollywood
1201 s ocean dr, #2511s
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$600,000
Listing by: Koala Realty Group, Inc.
Kontrakt:
2/15/2023
$600,000
date
Pris
variance
type
2/15/2023
$600,000
--
Kontrakt
2/15/2023
$600,000
--
Kontrakt
2/11/2023
$600,000
--
Kontrakt
2/9/2023
$600,000
--
Listad
Video
Images
ContactInfo
Map
Hollywood
3800 s ocean dr, #919
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$470,000
Listad:
2/7/2023
$470,000
(56.67%)
date
Pris
variance
type
2/7/2023
$470,000
+56.67%
Listad
6/7/2016
$300,000
+300%
Såld
6/8/1998
$75,000
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
03-27-23
Hollywood
3800 s ocean dr, #406
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$685,000
Listing by: GA4 Realty Florida Corp
Kontrakt:
3/27/2023
$685,000
date
Pris
variance
type
3/27/2023
$685,000
--
Kontrakt
3/13/2023
$685,000
--
Kontrakt
2/5/2023
$685,000
+85.14%
Listad
12/25/2012
$370,000
+60.87%
Såld
6/21/2012
$230,000
-32.35%
Såld
5/1/2007
$340,000
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
02-16-23
Hollywood
3001 s ocean dr, #517
Hollywood
,
FL
33019
1
Bd
1
Ba
Condominiums
$450,000
Listing by: The Keyes Company
Kontrakt:
2/16/2023
$450,000
date
Pris
variance
type
2/16/2023
$450,000
--
Kontrakt
2/5/2023
$450,000
+59.01%
Listad
6/20/2018
$283,000
-5.67%
Såld
5/20/2005
$300,000
+10.33%
Såld
4/8/2005
$271,900
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
02-15-23
Hollywood
2501 s ocean dr, #1427
Hollywood
,
FL
33019
1
Ba
Condominiums
$299,999
Listing by: LP Global Realty, LLC
Kontrakt:
2/15/2023
$299,999
date
Pris
variance
type
2/15/2023
$299,999
--
Kontrakt
2/7/2023
$299,999
+76.47%
Kontrakt
8/6/2012
$170,000
+17.24%
Såld
10/25/2011
$145,000
+38.89%
Såld
11/23/2009
$104,400
-62.45%
Såld
12/6/2005
$278,000
+69.20%
Såld
9/28/2004
$164,300
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
03-17-23
Hollywood
2501 s ocean dr, #ph32
Hollywood
,
FL
33019
1
Ba
Condominiums
$335,000
Listing by: LP Global Realty, LLC
Kontrakt:
3/17/2023
$335,000
date
Pris
variance
type
3/17/2023
$335,000
--
Kontrakt
3/10/2023
$335,000
--
Kontrakt
1/30/2023
$335,000
+126.35%
Listad
3/31/2016
$148,000
-45.16%
Såld
2/23/2006
$269,900
+22.68%
Såld
1/26/2005
$220,000
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Hollywood
3505 s ocean dr, #1102
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$549,000
Listing by: Realty Group of Miami, LLC
Listad:
1/27/2023
$549,000
(10.02%)
date
Pris
variance
type
1/27/2023
$549,000
+10.02%
Listad
5/9/2022
$499,000
--
Såld
3/30/2022
$499,000
--
Kontrakt
3/28/2022
$499,000