© 2022 CityHomes.com

Skip to main content
CityHomes Realestate
Florida Key Largo 33037
globala inställningar
33037
(0)Status
(0)Pris
(0)Sovrum
(0)Badrum
(0)Typ
(0)Kvadratfot
(0)Bekvämligheter
(0)Acres
(0)Virtuell
(0)Nyckelord
Save Search

72 Fastighetslistor för Försäljning i 33037

123456
Google Maps Static Image
1. 821 Bonito Ln
1. 821 Bonito Ln
1 of 50
Key Largo
821 bonito ln
Key Largo, FL 33037
5 Bd3 Ba
Single Family Homes
$2,495,000
4,592 SF
:7/15/2022$2,495,000
datePrisvariancetype
7/15/2022$2,495,000--
7/15/2022$2,495,000-3.48%minskat
6/25/2022$2,585,000-2.45%minskat
6/6/2022$2,650,000+96.30%Listad
3/5/2020$1,225,000--Såld
3/5/2020$1,350,000+10.20%Såld
1. 113 Tweedy Pie Ter
1. 113 Tweedy Pie Ter
1 of 9
Key Largo
113 tweedy pie ter
Key Largo, FL 33037
2 Bd1 Ba
Mobile / Manufactured
$875,000
1,012 SF
minskat:8/24/2022$875,000(12.06%)
datePrisvariancetype
8/24/2022$875,000-12.06%minskat
5/31/2022$995,000--Listad
1. 805 Madrid Rd
1. 805 Madrid Rd
1 of 33
Kontrakt
Key Largo
805 madrid rd
Key Largo, FL 33037
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$650,000
1,249 SF
1. 325 Calusa Street
1. 325 Calusa Street
1 of 34
Key Largo
325 calusa street
Key Largo, FL 33037
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$793,000
2,013 SF
Listad:9/28/2022$793,000(8.11%)
datePrisvariancetype
9/28/2022$793,000-8.11%Listad
5/27/2022$863,000--Kontrakt
5/22/2022$863,000+147.28%
5/22/2022$863,000--Listad
2/23/2021$349,000--Såld
1. 9816 Mariners Ave
1. 9816 Mariners Ave
1 of 50
Kontrakt 05-12-22
Key Largo
9816 mariners ave, #106
Key Largo, FL 33037
2 Bd2 Ba
Condominiums
$899,000
1,179 SF
Kontrakt:5/12/2022$899,000
datePrisvariancetype
5/12/2022$899,000--Kontrakt
5/12/2022$899,000--Listad
1. 38 Silver Springs Dr
1. 38 Silver Springs Dr
1 of 24
Kontrakt
Key Largo
38 silver springs dr
Key Largo, FL 33037
3 Bd1 Ba
Single Family Homes
$479,000
1,252 SF
1. 63 Waterways Dr
1. 63 Waterways Dr
1 of 50
Key Largo
63 waterways dr
Key Largo, FL 33037
4 Bd3/1 Ba
Single Family Homes
$2,000,000
3,744 SF
Listad:5/5/2022$2,000,000(100%)
datePrisvariancetype
5/5/2022$2,000,000+100%Listad
7/21/2021$1,000,000-9.01%Såld
7/19/2021$1,099,000+69.08%Såld
10/5/2015$650,000+6.56%Såld
9/2/2003$610,000--Såld
1. 173 W Avenue A
1. 173 W Avenue A
1 of 19
Key Largo
173 w avenue a
Key Largo, FL 33037
Land
$789,000
minskat:8/20/2022$789,000(1.25%)
datePrisvariancetype
8/20/2022$789,000-1.25%minskat
5/10/2022$799,000-4.88%minskat
4/14/2022$840,000+140.0%Listad
1/19/2021$350,000+16.67%Såld
7/21/2020$300,000--Såld
1. 175 W Avenue A
1. 175 W Avenue A
1 of 22
Key Largo
175 w avenue a
Key Largo, FL 33037
Land
$789,000
minskat:7/28/2022$789,000(1.25%)
datePrisvariancetype
7/28/2022$789,000-1.25%minskat
5/10/2022$799,000-4.88%Listad
4/29/2022$840,000--utanför marknaden
4/14/2022$840,000+110.0%Listad
9/29/2020$400,000+33.33%Såld
7/21/2020$300,000--Såld
1. 9802 Magellan Dr
1. 9802 Magellan Dr
1 of 35
Key Largo
9802 magellan dr, #9802
Key Largo, FL 33037
2 Bd2 Ba
Condominiums
$649,000
1,029 SF
Listad:3/25/2022$649,000
datePrisvariancetype
3/25/2022$649,000--Listad
0. Magellan Dr
Key Largo
magellan dr, #9802
Key Largo, FL 33037
2 Bd2 Ba
Condo / Townhouse
$649,000
Listing by: LoKation
Listad:3/25/2022$649,000
datePrisvariancetype
3/25/2022$649,000--Listad
1. 26 Shoreland Dr
1. 26 Shoreland Dr
1 of 49
Key Largo
26 shoreland dr
Key Largo, FL 33037
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$979,000
2,185 SF
minskat:6/13/2022$979,000(2.00%)
datePrisvariancetype
6/13/2022$979,000-2.00%minskat
3/22/2022$999,000--Listad