Gallery
Hybrid
Map
Skip to main content
Florida
Hollywood
33019
globala inställningar
33019
(0)
Status
(0)
Pris
(0)
Sovrum
(0)
Badrum
(0)
Typ
(0)
Kvadratfot
(0)
Bekvämligheter
(0)
Acres
(0)
Virtuell
(0)
Nyckelord
Save Search
182 Fastighetslistor för Försäljning
i 33019
1
2
3
4
5
6
7
8
...
13
...
16
Kontrakt
02-15-23
Hollywood
1201 s ocean dr, #1203s
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$799,000
Listing by: Florida Deluxe Real Estate
Kontrakt:
2/15/2023
$799,000
date
Pris
variance
type
2/15/2023
$799,000
--
Kontrakt
1/19/2023
$799,000
--
Kontrakt
12/21/2022
$799,000
+97.28%
Listad
12/21/2016
$405,000
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Hollywood
3800 s ocean dr, #516
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$460,000
Listing by: Coldwell Banker Realty
minskat:
1/13/2023
$460,000
(3.16%)
date
Pris
variance
type
1/13/2023
$460,000
-3.16%
minskat
12/16/2022
$475,000
--
Listad
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
01-27-23
Hollywood
1333 funston st
Hollywood
,
FL
33019
3
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$1,165,000
6,811
SF
Listing by: Luxe Realty Group LLC
Kontrakt:
1/27/2023
$1,165,000
date
Pris
variance
type
1/27/2023
$1,165,000
--
Kontrakt
12/16/2022
$1,165,000
+395.96%
Listad
10/15/2009
$234,900
-45.37%
Såld
8/2/2006
$430,000
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Hollywood
1201 s ocean dr, #2110s
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$649,000
Listing by: Miami Legacy Realty, Inc
:
2/1/2023
$649,000
date
Pris
variance
type
2/1/2023
$649,000
--
2/1/2023
$649,000
-0.15%
minskat
1/31/2023
$650,000
-5.80%
minskat
1/15/2023
$690,000
-13.64%
minskat
12/14/2022
$799,000
--
Listad
Video
Images
ContactInfo
Map
Hollywood
2501 s ocean dr, #430
Hollywood
,
FL
33019
1
Bd
1
Ba
Condominiums
$415,000
Listing by: Carden Realty & Investment Inc
Listad:
12/12/2022
$415,000
(156.17%)
date
Pris
variance
type
12/12/2022
$415,000
+156.17%
Listad
11/6/2011
$162,000
+33.88%
Såld
8/12/2011
$121,000
-60.33%
Såld
5/24/2005
$305,000
+29.46%
Såld
10/14/2004
$235,600
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
02-06-23
Hollywood
3800 s ocean dr, #1818
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$469,000
Listing by: GA4 Realty Florida Corp
Kontrakt:
2/6/2023
$469,000
date
Pris
variance
type
2/6/2023
$469,000
--
Kontrakt
1/17/2023
$469,000
-4.29%
minskat
12/10/2022
$490,000
--
Listad
Video
Images
ContactInfo
Map
Hollywood
3800 s ocean dr, #1720
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$495,000
Listing by: United Realty Group Inc.
Listad:
12/8/2022
$495,000
(44.53%)
date
Pris
variance
type
12/8/2022
$495,000
+44.53%
Listad
3/22/2017
$342,500
+22.32%
Såld
10/17/2014
$280,000
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
12-23-22
Hollywood
1201 s ocean dr, #509s
Hollywood
,
FL
33019
1
Bd
1
Ba
Condominiums
$435,000
Listing by: Coldwell Banker Realty
Kontrakt:
12/23/2022
$435,000
date
Pris
variance
type
12/23/2022
$435,000
--
Kontrakt
12/5/2022
$435,000
--
Listad
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
03-07-23
Hollywood
3800 s ocean dr, #402
Hollywood
,
FL
33019
1
Bd
1
Ba
Condominiums
$330,000
Listing by: GA4 Realty Florida Corp
Kontrakt:
3/7/2023
$330,000
date
Pris
variance
type
3/7/2023
$330,000
--
Kontrakt
1/26/2023
$330,000
-2.94%
minskat
12/8/2022
$340,000
+51.11%
Listad
3/15/2005
$225,000
+28.57%
Såld
6/22/2004
$175,000
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
01-26-23
Hollywood
3001 s ocean drive, #625
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
1
Ba
Condominiums
$539,000
Listing by: RE/MAX 5 Star Realty
Kontrakt:
1/26/2023
$539,000
date
Pris
variance
type
1/26/2023
$539,000
--
Kontrakt
12/2/2022
$539,000
+96.00%
Listad
9/29/2011
$275,000
-47.01%
Såld
5/9/2006
$519,000
+25.70%
Såld
7/13/2005
$412,900
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
04-10-23
Hollywood
6051 n ocean dr, #ph5
Hollywood
,
FL
33019
4
Bd
4
Ba
Condominiums
$4,250,000
Listing by: Coldwell Banker Realty
Kontrakt:
4/10/2023
$4,250,000
date
Pris
variance
type
4/10/2023
$4,250,000
--
Kontrakt
4/10/2023
$4,250,000
--
Kontrakt
2/3/2023
$4,250,000
--
Kontrakt
5/7/2022
$4,250,000
-5.56%
Listad
4/27/2022
$4,500,000
--
utanför marknaden
11/1/2021
$4,250,000
--
minskat
11/1/2021
$4,500,000
+5.88%
Listad
Video
Images
ContactInfo
Map
Hollywood
3001 s ocean, #1609
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$670,000
Listing by: RE/MAX 5 Star Realty
Listad:
12/4/2022
$670,000
date
Pris
variance
type
12/4/2022
$670,000