Gallery
Hybrid
Map
Skip to main content
Florida
Hollywood
33019
globala inställningar
33019
(0)
Status
(0)
Pris
(0)
Sovrum
(0)
Badrum
(0)
Typ
(0)
Kvadratfot
(0)
Bekvämligheter
(0)
Acres
(0)
Virtuell
(0)
Nyckelord
Save Search
182 Fastighetslistor för Försäljning
i 33019
1
2
3
4
5
6
7
...
12
...
16
Kontrakt
02-15-23
Hollywood
1400 s ocean dr, #1504
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$525,000
Listing by: Coldwell Banker Realty
Kontrakt:
2/15/2023
$525,000
date
Pris
variance
type
2/15/2023
$525,000
--
Kontrakt
1/24/2023
$525,000
+75.00%
Listad
4/25/2016
$300,000
-1.32%
Såld
1/2/2005
$304,000
+170.22%
Såld
2/28/2000
$112,500
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
02-06-23
Hollywood
yellowheart way, #1285
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condo / Townhouse
$540,000
Listing by: Century 21 Hansen Realty Inc
Kontrakt:
2/6/2023
$540,000
date
Pris
variance
type
2/6/2023
$540,000
--
Kontrakt
1/19/2023
$540,000
--
Listad
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
02-07-23
Hollywood
1551 n 12th ct, #10b
Hollywood
,
FL
33019
1
Bd
1
Ba
Condominiums
$165,000
Listing by: United Realty Group Inc
Kontrakt:
2/7/2023
$165,000
date
Pris
variance
type
2/7/2023
$165,000
--
Kontrakt
1/18/2023
$165,000
+87.50%
Listad
2/19/2018
$88,000
+29.60%
Såld
7/1/2003
$67,900
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
02-04-23
Hollywood
1701 s ocean dr, #502
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$439,000
Listing by: The Keyes Company
Kontrakt:
2/4/2023
$439,000
date
Pris
variance
type
2/4/2023
$439,000
--
Kontrakt
1/16/2023
$439,000
+46.82%
Listad
10/14/2004
$299,000
+110.56%
Såld
1/18/2002
$142,000
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
01-23-23
Hollywood
1600 s ocean dr, #5k
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$499,000
Listing by: We R Florida LLC
Kontrakt:
1/23/2023
$499,000
date
Pris
variance
type
1/23/2023
$499,000
--
Kontrakt
1/16/2023
$499,000
+136.49%
Listad
3/23/2016
$211,000
+3601.75%
Såld
1/30/2011
$5,700
--
Såld
Images
ContactInfo
Map
Hollywood
1600 s ocean dr, #7d
Hollywood
,
FL
33019
1
Bd
1
Ba
Condominiums
$329,000
Listing by: Big International Realty, Inc.
minskat:
3/9/2023
$329,000
(6.00%)
date
Pris
variance
type
3/9/2023
$329,000
-6.00%
minskat
1/11/2023
$350,000
+194.12%
Listad
3/20/2009
$119,000
-50.21%
Såld
9/1/2005
$239,000
--
Såld
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
02-21-23
Hollywood
777 n ocean dr, #s526
Hollywood
,
FL
33019
1
Bd
1
Ba
Condominiums
$410,000
Listing by: Reid Advisors, LLC
Kontrakt:
2/21/2023
$410,000
date
Pris
variance
type
2/21/2023
$410,000
--
Kontrakt
1/3/2023
$410,000
--
Listad
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
03-28-23
Hollywood
4010 s ocean dr, #r3108
Hollywood
,
FL
33019
3
Bd
2
Ba
Condominiums
$999,000
Listing by: Broker One
Kontrakt:
3/28/2023
$999,000
date
Pris
variance
type
3/28/2023
$999,000
--
Kontrakt
2/28/2023
$999,000
-2.54%
minskat
2/1/2023
$1,025,000
-2.38%
minskat
1/18/2023
$1,050,000
--
1/18/2023
$1,050,000
-89.76%
minskat
1/16/2023
$10,250,000
+857.94%
ökat
1/2/2023
$1,070,000
--
Listad
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
02-15-23
Hollywood
3001 s ocean dr, #1025
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$679,000
Listing by: LP Global Realty, LLC
Kontrakt:
2/15/2023
$679,000
date
Pris
variance
type
2/15/2023
$679,000
--
Kontrakt
2/9/2023
$679,000
--
Kontrakt
1/1/2023
$679,000
+142.50%
Listad
9/11/2008
$280,000
-48.62%
Såld
4/3/2007
$545,000
+5.83%
Såld
7/11/2005
$515,000
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
01-12-23
Hollywood
963 s harbor vw s
Hollywood
,
FL
33019
3
Bd
3
Ba
Condo / Townhouse
$1,179,000
Listing by: Big International Realty, Inc.
Kontrakt:
1/12/2023
$1,179,000
date
Pris
variance
type
1/12/2023
$1,179,000
--
Kontrakt
1/4/2023
$1,179,000
-9.24%
minskat
12/6/2022
$1,299,000
--
Listad
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
01-30-23
Hollywood
1201 s ocean dr, #1008n
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$720,000
Listing by: Douglas Elliman
Kontrakt:
1/30/2023
$720,000
date
Pris
variance
type
1/30/2023
$720,000
--
Kontrakt
1/12/2023
$720,000
--
Kontrakt
12/22/2022
$720,000
+94.59%
Listad
9/20/2021
$370,000
+10.45%
Såld
6/9/2004
$335,000
--
Såld
Video
Images
ContactInfo
Map
Kontrakt
01-13-23
Hollywood
2301 s ocean dr, #b1
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$639,000
Listing by: BHHS EWM Realty
Kontrakt:
1/13/2023
$639,000
date
Pris
variance
type
1/13/2023
$639,000
--
Kontrakt
12/22/2022
$639,000