Gallery
Hybrid
Map
Skip to main content
Florida
Hollywood
33024
global settings
33024
(0)
Status
(0)
Price
(0)
Bedrooms
(0)
Bathrooms
(0)
Type
(0)
Square Feet
(0)
Amenities
(0)
Acres
(0)
Virtual
(0)
Keyword
Save Search
210 Homes for Sale
in 33024
1
...
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
...
18
Location
Map
Draw
Radius
Images
ContactInfo
Map
1
of
15
Hollywood
1401 n 71st ter
Hollywood
,
FL
33024
3
Bd
1
Ba
Single Family Homes
$374,900
1,005
SF
Listed:
9/10/2022
$374,900
date
Price
variance
type
9/10/2022
$374,900
-5.09%
Listed
9/1/2022
$395,000
--
off market
8/22/2022
$374,900
--
decreased
8/22/2022
$395,000
+5.36%
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
33
Contract
09-04-22
Pembroke Pines
8501 nw 14th st
Pembroke Pines
,
FL
33024
2
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$435,000
2,033
SF
Contract:
9/4/2022
$435,000
date
Price
variance
type
9/4/2022
$435,000
--
Contract
9/3/2022
$435,000
-6.43%
decreased
8/22/2022
$464,900
+82.31%
Listed
4/25/2005
$255,000
--
Sold
Images
ContactInfo
Map
1
of
28
Contract
08-21-22
Pembroke Pines
1521 nw 98th way, #1521
Pembroke Pines
,
FL
33024
2
Bd
1/1
Ba
Single Family Homes
$335,000
980
SF
Contract:
8/21/2022
$335,000
date
Price
variance
type
8/21/2022
$335,000
--
Contract
8/21/2022
$335,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
31
Contract
08-23-22
Pembroke Pines
7841 nw 10th st
Pembroke Pines
,
FL
33024
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$439,900
1,400
SF
Contract:
8/23/2022
$439,900
date
Price
variance
type
8/23/2022
$439,900
--
Contract
8/19/2022
$439,900
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
25
Pembroke Pines
8410 nw 11th st
Pembroke Pines
,
FL
33024
2
Bd
1
Ba
Single Family Homes
$409,000
1,464
SF
decreased:
9/17/2022
$409,000
(2.39%)
date
Price
variance
type
9/17/2022
$409,000
-2.39%
decreased
9/2/2022
$419,000
-2.33%
decreased
8/19/2022
$429,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
22
Hollywood
1541 n 71st ter
Hollywood
,
FL
33024
3
Bd
1
Ba
Single Family Homes
$410,000
960
SF
decreased:
9/17/2022
$410,000
(2.38%)
date
Price
variance
type
9/17/2022
$410,000
-2.38%
decreased
9/8/2022
$420,000
-1.18%
Listed
9/1/2022
$425,000
--
off market
8/18/2022
$420,000
+61.54%
decreased
8/18/2022
$425,000
+1.19%
Listed
5/24/2022
$300,000
--
Sold
5/24/2022
$260,000
-13.33%
Sold
Images
ContactInfo
Map
1
of
33
Contract
08-24-22
Pembroke Pines
9820 nw 15th ct
Pembroke Pines
,
FL
33024
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$385,000
1,189
SF
Contract:
8/24/2022
$385,000
date
Price
variance
type
8/24/2022
$385,000
--
Contract
8/18/2022
$385,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
Contract
08-18-22
Hollywood
519 n 60th way
Hollywood
,
FL
33024
3
Bd
1
Ba
Single Family Homes
$238,000
915
SF
Contract:
8/18/2022
$238,000
date
Price
variance
type
8/18/2022
$238,000
--
Contract
8/18/2022
$238,000
+19.00%
Contract
8/18/2022
$238,000
--
Listed
2/28/2022
$200,000
-0.25%
Sold
2/10/2022
$200,500
--
Contract
12/22/2021
$149,500
+35.91%
decreased
12/22/2021
$200,500
+34.11%
Listed
3/31/2017
$110,000
+25.00%
Sold
3/13/2013
$88,000
+104.18%
Sold
12/13/2012
$43,100
-72.19%
Sold
8/2/2007
$155,000
--
Sold
Images
ContactInfo
Map
1
of
41
Contract
08-29-22
Hollywood
7450 simms st
Hollywood
,
FL
33024
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$450,000
1,556
SF
Contract:
8/29/2022
$450,000
date
Price
variance
type
8/29/2022
$450,000
--
Contract
8/17/2022
$450,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
15
Contract
08-30-22
Pembroke Pines
9441 nw 8th st
Pembroke Pines
,
FL
33024
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$499,000
2,227
SF
Contract:
8/30/2022
$499,000
date
Price
variance
type
8/30/2022
$499,000
--
Contract
8/17/2022
$499,000
+141.06%
Listed
4/27/2010
$207,000
--
Sold
Images
ContactInfo
Map
1
of
24
Pembroke Pines
9213 nw 18th st, #9213
Pembroke Pines
,
FL
33024
2
Bd
1/1
Ba
Single Family Homes
$340,000
952
SF
Listed:
8/17/2022
$340,000
date
Price
variance
type
8/17/2022
$340,000
--
Listed
Video
Images
ContactInfo
Map
Davie
3777 nw 78th ave, #10f
Davie
,
FL
33024
2
Bd
1
Ba
Condominiums
$210,000
Listing by: United Realty Group Inc
decreased:
1/24/2023
$210,000
(3.23%)
date
Price
variance
type
1/24/2023
$210,000
-3.23%
decreased
8/16/2022
$217,000