Gallery
Hybrid
Map
Skip to main content
Florida
Hollywood
33024
global settings
33024
(0)
Status
(0)
Price
(0)
Bedrooms
(0)
Bathrooms
(0)
Type
(0)
Square Feet
(0)
Amenities
(0)
Acres
(0)
Virtual
(0)
Keyword
Save Search
210 Homes for Sale
in 33024
1
...
12
13
14
15
16
17
18
Location
Map
Draw
Radius
Images
ContactInfo
Map
1
of
50
Contract
05-27-22
Pembroke Pines
8986 palm tree ln, #8986
Pembroke Pines
,
FL
33024
2
Bd
1/1
Ba
Condominiums
$260,000
1,040
SF
Contract:
5/27/2022
$260,000
date
Price
variance
type
5/27/2022
$260,000
--
Contract
5/27/2022
$260,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
18
Contract
Hollywood
7471 hope st
Hollywood
,
FL
33024
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$449,000
1,331
SF
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
12-24-22
Pembroke Pines
7753 nw 17th ct
Pembroke Pines
,
FL
33024
4
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$625,000
4,792
SF
Contract:
12/24/2022
$625,000
date
Price
variance
type
12/24/2022
$625,000
--
Contract
12/24/2022
$625,000
--
Contract
12/7/2022
$625,000
-5.30%
Listed
10/12/2022
$660,000
--
off market
8/13/2022
$660,000
--
off market
5/19/2022
$660,000
+85.92%
Contract
5/19/2022
$660,000
--
Listed
1/27/2005
$355,000
--
Sold
Images
ContactInfo
Map
1
of
50
Hollywood
6130 fillmore st
Hollywood
,
FL
33024
Income
$1,650,000
5,049
SF
Listed:
5/16/2022
$1,650,000
date
Price
variance
type
5/16/2022
$1,650,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
43
Cooper City
4074 nw 85th dr
Cooper City
,
FL
33024
4
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$1,125,000
3,512
SF
decreased:
8/22/2022
$1,125,000
(2.60%)
date
Price
variance
type
8/22/2022
$1,125,000
-2.60%
decreased
7/29/2022
$1,155,000
-3.67%
decreased
7/11/2022
$1,199,000
--
7/11/2022
$1,199,000
-0.08%
decreased
6/18/2022
$1,200,000
-3.92%
decreased
5/14/2022
$1,249,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
22
Contract
05-11-22
Hollywood
6413 johnson st
Hollywood
,
FL
33024
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$375,000
1,175
SF
Contract:
5/11/2022
$375,000
date
Price
variance
type
5/11/2022
$375,000
--
Contract
5/11/2022
$385,000
+2.67%
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
17
Hollywood
406 briarwood cir, #3-22
Hollywood
,
FL
33024
2
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$265,000
1,300
SF
Images
ContactInfo
Map
1
of
37
Contract
09-07-22
Pembroke Pines
1581 nw 78th ave
Pembroke Pines
,
FL
33024
2
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$432,999
1,853
SF
Contract:
9/7/2022
$445,000
date
Price
variance
type
9/7/2022
$445,000
--
Contract
7/5/2022
$445,000
-3.26%
increased
5/4/2022
$432,999
+140.42%
decreased
5/4/2022
$459,999
+6.24%
Listed
3/17/2004
$180,100
+38.54%
Sold
10/27/2003
$130,000
--
Sold
Images
ContactInfo
Map
1
of
50
Hollywood
6390 farragut st.
Hollywood
,
FL
33024
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$649,000
decreased:
9/14/2022
$649,000
(1.67%)
date
Price
variance
type
9/14/2022
$649,000
-1.67%
decreased
5/31/2022
$660,000
-2.94%
decreased
5/25/2022
$680,000
-5.56%
Listed
4/25/2022
$720,000
--
off market
4/21/2022
$720,000
+9.09%
increased
4/20/2022
$680,000
+580.68%
increased
4/20/2022
$660,000
-2.94%
Listed
4/20/2022
$660,000
--
Contract
9/8/2000
$99,900
--
Sold
Images
ContactInfo
Map
1
of
16
Contract
Hollywood
7511 taylor st
Hollywood
,
FL
33024
3
Bd
1
Ba
Single Family Homes
$400,000
1,432
SF
Images
ContactInfo
Map
1
of
16
Contract
09-15-22
Hollywood
3611 n 72nd ave
Hollywood
,
FL
33024
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$400,000
1,826
SF
Contract:
9/15/2022
$400,000
date
Price
variance
type
9/15/2022
$400,000
--
Contract
6/27/2022
$400,000
--
decreased
4/6/2022
$450,000
+251.56%
increased
4/6/2022
$400,000
-11.11%
Listed
2/9/2004
$128,000
--
Sold
Images
ContactInfo
Map
1
of
4
Contract
03-24-22
Cooper City
37 nw st
Cooper City
,
FL
33024
Land
$865,000
Contract:
3/24/2022
$865,000
date
Price
variance
type
3/24/2022
$865,000
--
Contract
3/24/2022
$865,000