© 2024 CityHomes.com

Skip to main content
CityHomes Realestate
Florida Hollywood 33024
global settings
33024
(0)Status
(0)Price
(0)Bedrooms
(0)Bathrooms
(0)Type
(0)Square Feet
(0)Amenities
(0)Acres
(0)Virtual
(0)Keyword
Save Search

210 Homes for Sale in 33024

1
...
101112131415161718
Google Maps Static Image
1. 8110 NW 13th St
1. 8110 NW 13th St
1 of 44
Pembroke Pines
8110 nw 13th st
Pembroke Pines, FL 33024
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$470,000
2,048 SF
decreased:9/21/2022$470,000(2.08%)
datePricevariancetype
9/21/2022$470,000-2.08%decreased
7/26/2022$480,000-4.00%decreased
6/28/2022$500,000+92.31%Listed
3/17/2017$260,000--Sold
1. 2121 NW 96th Ter
1. 2121 NW 96th Ter
1 of 16
Contract
Pembroke Pines
2121 nw 96th ter, #14k
Pembroke Pines, FL 33024
2 Bd2 Ba
Condominiums
$249,900
854 SF
1. 9431 NW 3rd St
1. 9431 NW 3rd St
1 of 50
Contract 08-26-22
Pembroke Pines
9431 nw 3rd st
Pembroke Pines, FL 33024
4 Bd2 Ba
Single Family Homes
$585,000
2,493 SF
Contract:8/26/2022$585,000
datePricevariancetype
8/26/2022$585,000--Contract
7/11/2022$585,000-2.50%decreased
6/25/2022$600,000+55.84%Listed
9/19/2018$385,000-3.73%Sold
8/15/2018$399,900+11.70%Sold
4/6/2017$358,000+32.35%Sold
11/1/2016$270,500+25.23%Sold
8/3/2011$216,000--Sold
1. 701 N 67th Ave
1. 701 N 67th Ave
1 of 11
Contract 08-17-22
Hollywood
701 n 67th ave
Hollywood, FL 33024
4 Bd2 Ba
Single Family Homes
$449,900
1,900 SF
Contract:8/17/2022$449,900
datePricevariancetype
8/17/2022$449,900--Contract
6/24/2022$449,900+36.33%Listed
2/23/2020$330,000-2.94%Sold
2/17/2020$340,000+30.77%Sold
10/14/2019$260,000+25.60%Sold
11/12/2017$207,000+5.08%Sold
8/11/2017$197,000+60.75%Sold
6/22/2015$122,547--Sold
1. 1521 NW 92nd Ave
1. 1521 NW 92nd Ave
1 of 29
Contract
Pembroke Pines
1521 nw 92nd ave, #188
Pembroke Pines, FL 33024
3 Bd2/1 Ba
Condominiums
$379,000
1,472 SF
1. 621 NW 78th Ter
1. 621 NW 78th Ter
1 of 16
Contract
Pembroke Pines
621 nw 78th ter, #102
Pembroke Pines, FL 33024
2 Bd2 Ba
Condominiums
$240,000
970 SF
1. 2298 NW 78th Ave
1. 2298 NW 78th Ave
1 of 18
Contract 06-21-22
Pembroke Pines
2298 nw 78th ave, #201
Pembroke Pines, FL 33024
3 Bd2 Ba
Condominiums
$318,000
1,009 SF
Contract:6/21/2022$318,000
datePricevariancetype
6/21/2022$318,000--Contract
1. 9451 NW 3rd St
1. 9451 NW 3rd St
1 of 27
Contract 06-20-22
Pembroke Pines
9451 nw 3rd st
Pembroke Pines, FL 33024
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$545,000
2,301 SF
decreased:8/5/2022$545,000(5.22%)
datePricevariancetype
8/5/2022$545,000-5.22%decreased
7/21/2022$575,000-1.71%decreased
6/20/2022$585,000--
6/20/2022$585,000--Listed
6/20/2022$585,000--Contract
1. 531 NW 93rd Ave
1. 531 NW 93rd Ave
1 of 27
Contract 08-25-22
Pembroke Pines
531 nw 93rd ave
Pembroke Pines, FL 33024
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$525,000
2,334 SF
Contract:8/25/2022$525,000
datePricevariancetype
8/25/2022$525,000--Contract
7/12/2022$525,000-9.48%decreased
6/20/2022$580,000--Listed
1. 9441 NW 24th Pl
1. 9441 NW 24th Pl
1 of 37
Contract
Pembroke Pines
9441 nw 24th pl
Pembroke Pines, FL 33024
4 Bd2 Ba
Single Family Homes
$584,000
2,501 SF
1. 2010 NW 85th Ave
1. 2010 NW 85th Ave
1 of 50
Contract 06-18-22
Pembroke Pines
2010 nw 85th ave
Pembroke Pines, FL 33024
5 Bd2 Ba
Single Family Homes
$670,000
2,642 SF
Contract:6/18/2022$670,000
datePricevariancetype
6/18/2022$670,000--Contract
6/18/2022$670,000--Listed
1. 2939 Cascada Isles Way
1. 2939 Cascada Isles Way
1 of 37
Contract 09-07-22
Cooper City
2939 cascada isles way, #2939
Cooper City, FL 33024
3 Bd3 Ba
Condominiums
$550,000
2,383 SF
Contract:9/7/2022$550,000(3.51%)
datePricevariancetype
9/7/2022$550,000-3.51%Contract
7/13/2022$570,000-1.72%decreased
6/16/2022$580,000--Listed