© 2024 CityHomes.com

Skip to main content
CityHomes Realestate
Florida Hollywood 33024
global settings
33024
(0)Status
(0)Price
(0)Bedrooms
(0)Bathrooms
(0)Type
(0)Square Feet
(0)Amenities
(0)Acres
(0)Virtual
(0)Keyword
Save Search

210 Homes for Sale in 33024

1
...
56789101112131415
...
18
Google Maps Static Image
1. 7830 Farragut St
1. 7830 Farragut St
1 of 33
Contract 08-23-22
Hollywood
7830 farragut st
Hollywood, FL 33024
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$450,000
1,740 SF
Contract:8/23/2022$450,000
datePricevariancetype
8/23/2022$450,000--Contract
8/16/2022$450,000--Contract
8/16/2022$450,000+136.84%Listed
5/20/2009$190,000--Sold
1. 8671 NW 18th St
1. 8671 NW 18th St
1 of 15
Contract 08-16-22
Pembroke Pines
8671 nw 18th st
Pembroke Pines, FL 33024
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$649,000
3,257 SF
Contract:8/16/2022$649,000
datePricevariancetype
8/16/2022$649,000--Contract
8/16/2022$649,000+60.25%Listed
3/12/2020$405,000-4.71%Sold
3/9/2020$425,000+57.41%Sold
6/25/2019$270,000-3.57%Sold
4/13/2009$280,000--Sold
1. 1121 NW 93rd Ave
1. 1121 NW 93rd Ave
1 of 26
Pembroke Pines
1121 nw 93rd ave
Pembroke Pines, FL 33024
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$499,000
1,480 SF
decreased:9/28/2022$499,000(3.11%)
datePricevariancetype
9/28/2022$499,000-3.11%decreased
8/15/2022$515,000--Listed
1. 212 Briarwood Cir
1. 212 Briarwood Cir
1 of 39
Hollywood
212 briarwood cir, #3-9
Hollywood, FL 33024
2 Bd2 Ba
Condominiums
$319,990
1,030 SF
decreased:8/26/2022$319,990(7.25%)
datePricevariancetype
8/26/2022$319,990-7.25%decreased
8/15/2022$345,000+305.88%Listed
3/11/1997$85,000--Sold
1. 7190 Harding St
1. 7190 Harding St
1 of 42
Contract 08-26-22
Hollywood
7190 harding st
Hollywood, FL 33024
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$460,000
1,608 SF
Contract:8/26/2022$460,000
datePricevariancetype
8/26/2022$460,000--Contract
8/15/2022$460,000+277.05%Listed
2/8/2001$122,000--Sold
1. 1857 NW 72nd Way
1. 1857 NW 72nd Way
1 of 21
Pembroke Pines
1857 nw 72nd way
Pembroke Pines, FL 33024
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$575,000
2,455 SF
decreased:9/28/2022$575,000(5.74%)
datePricevariancetype
9/28/2022$575,000-5.74%decreased
8/14/2022$610,000--Listed
1. 7610 Stirling Rd
1. 7610 Stirling Rd
1 of 15
Contract 09-02-22
Davie
7610 stirling rd, #g204
Davie, FL 33024
1 Bd1 Ba
Condominiums
$135,000
750 SF
Contract:9/2/2022$135,000
datePricevariancetype
9/2/2022$135,000--Contract
8/14/2022$135,000--Listed
8/14/2022$135,000--
1. 7896 NW 36th Ct
1. 7896 NW 36th Ct
1 of 2
Contract 08-23-22
Davie
7896 nw 36th ct
Davie, FL 33024
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$399,999
1,589 SF
Contract:8/23/2022$399,999
datePricevariancetype
8/23/2022$399,999--Contract
1. 8731 NW 41st St
1. 8731 NW 41st St
1 of 46
Cooper City
8731 nw 41st st
Cooper City, FL 33024
6 Bd4/1 Ba
Single Family Homes
$1,799,999
5,032 SF
Listed:8/12/2022$1,799,999
datePricevariancetype
8/12/2022$1,799,999--Listed
1. 8710 NW 11th St
1. 8710 NW 11th St
1 of 8
Contract 09-08-22
Pembroke Pines
8710 nw 11th st
Pembroke Pines, FL 33024
3 Bd1/1 Ba
Single Family Homes
$494,000
1,818 SF
Contract:9/8/2022$494,000
datePricevariancetype
9/8/2022$494,000--Contract
8/12/2022$494,000--Listed
1. 1710 NW 78th Way
1. 1710 NW 78th Way
1 of 28
Contract 09-14-22
Pembroke Pines
1710 nw 78th way, #1710
Pembroke Pines, FL 33024
3 Bd2 Ba
Condominiums
$490,000
1,578 SF
Contract:9/14/2022$490,000
datePricevariancetype
9/14/2022$490,000--Contract
8/12/2022$490,000--Listed
1. 1891 N 61st Ave
1. 1891 N 61st Ave
1 of 16
Contract 08-29-22
Hollywood
1891 n 61st ave, #b410
Hollywood, FL 33024
1 Bd1 Ba
Condominiums
$185,000
717 SF
Contract:8/29/2022$185,000
datePricevariancetype
8/29/2022$185,000--Contract
8/11/2022$185,000+516.67%Listed
8/14/2012$30,000-78.49%Sold
8/7/2006$139,500+267.11%Sold
1/16/2001$38,000--Sold