Gallery
Hybrid
Map
Skip to main content
Florida
Hollywood
33019
global settings
33019
(0)
Status
(0)
Price
(0)
Bedrooms
(0)
Bathrooms
(0)
Type
(0)
Square Feet
(0)
Amenities
(0)
Acres
(0)
Virtual
(0)
Keyword
Save Search
182 Homes for Sale
in 33019
1
...
9
10
11
12
13
14
15
16
Location
Map
Draw
Radius
Images
ContactInfo
Map
1
of
19
Contract
Hollywood
3000 s ocean dr, #122
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$375,000
1,212
SF
Images
ContactInfo
Map
1
of
19
Hollywood
4010 s ocean dr, #r1101
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$768,900
1,075
SF
Listed:
4/11/2022
$768,900
date
Price
variance
type
4/11/2022
$768,900
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
25
Hollywood
4111 s ocean dr, #1206
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$745,900
1,129
SF
Listed:
4/8/2022
$745,900
date
Price
variance
type
4/8/2022
$745,900
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
32
Contract
05-04-22
Hollywood
2710 s ocean dr, #307
Hollywood
,
FL
33019
1
Bd
1
Ba
Condominiums
$239,900
740
SF
Contract:
5/4/2022
$239,900
date
Price
variance
type
5/4/2022
$239,900
--
Contract
4/4/2022
$239,900
--
Listed
4/4/2022
$239,900
--
Images
ContactInfo
Map
1
of
23
Contract
08-18-22
Hollywood
4111 s ocean dr, #1808
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$830,000
1,179
SF
Contract:
8/18/2022
$830,000
date
Price
variance
type
8/18/2022
$830,000
--
Contract
4/1/2022
$830,000
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
23
Hollywood
1382 ne harbor vw w, #1382
Hollywood
,
FL
33019
3
Bd
3
Ba
Condominiums
$1,100,000
3,149
SF
increased:
8/23/2022
$1,100,000
(7.32%)
date
Price
variance
type
8/23/2022
$1,100,000
+7.32%
increased
7/5/2022
$1,025,000
--
7/5/2022
$1,025,000
-3.30%
decreased
6/25/2022
$1,060,000
--
6/25/2022
$1,060,000
-3.64%
Listed
6/16/2022
$1,100,000
--
off market
6/10/2022
$1,100,000
-5.17%
decreased
5/24/2022
$1,160,000
+5.65%
increased
3/31/2022
$1,098,000
--
Listed
Video
Images
ContactInfo
Map
Hollywood
ne harbor vw w, #1382
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
3
Ba
Condo / Townhouse
$1,100,000
Listing by: Sunny Isles Realty, Inc.
increased:
3/20/2023
$1,100,000
(1.01%)
date
Price
variance
type
3/20/2023
$1,100,000
+1.01%
increased
2/10/2023
$1,089,000
-1.00%
decreased
3/31/2022
$1,100,000
--
Listed
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
02-09-23
Hollywood
2101 s surf rd, #3d
Hollywood
,
FL
33019
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$1,299,000
Contract:
2/9/2023
$1,299,000
date
Price
variance
type
2/9/2023
$1,299,000
--
Contract
7/5/2022
$1,299,000
-13.34%
decreased
3/20/2022
$1,499,000
+71.84%
Listed
4/17/2018
$872,300
--
Sold
Images
ContactInfo
Map
1
of
33
Contract
09-23-22
Hollywood
4111 s ocean dr, #uph4112
Hollywood
,
FL
33019
1
Bd
1
Ba
Condominiums
$699,900
869
SF
Contract:
9/23/2022
$699,900
date
Price
variance
type
9/23/2022
$699,900
--
Contract
7/7/2022
$699,900
--
7/7/2022
$699,900
-2.79%
decreased
6/20/2022
$719,990
-2.04%
decreased
5/26/2022
$735,000
-0.34%
Listed
5/17/2022
$737,500
--
off market
5/3/2022
$737,500
-1.01%
decreased
4/6/2022
$744,999
+6.44%
decreased
2/15/2022
$749,900
--
Listed
2/15/2022
$699,900
-6.67%
Contract
2/15/2022
$699,900
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
36
Hollywood
1498 mariner way
Hollywood
,
FL
33019
4
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$1,850,000
3,120
SF
Listed:
2/14/2022
$1,850,000
date
Price
variance
type
2/14/2022
$1,850,000
+133.06%
Listed
11/29/2018
$793,800
-8.23%
Sold
11/25/2018
$865,000
+166.15%
Sold
2/24/1998
$325,000
--
Sold
Images
ContactInfo
Map
1
of
9
Contract
05-05-22
Hollywood
1366 harbor view w
Hollywood
,
FL
33019
3
Bd
3
Ba
Condominiums
$1,325,000
3,281
SF
Contract:
5/5/2022
$1,325,000
date
Price
variance
type
5/5/2022
$1,325,000
--
Contract
4/15/2022
$1,325,000
-5.35%
decreased
2/6/2022
$1,399,900
--
Listed
Images
ContactInfo
Map
1
of
12
Hollywood
101 n ocean drive, #737
Hollywood
,
FL
33019
1
Bd
1
Ba
Condominiums
$165,000
decreased:
7/8/2022
$165,000
(2.94%)
date
Price
variance
type
7/8/2022
$165,000
-2.94%
decreased
3/23/2022
$170,000
-14.14%
decreased
1/27/2022
$198,000