© 2022 CityHomes.com

Terug naar de hoofdinhoud
CityHomes Realestate
Verenigde Staten Florida Islamorada
algemene instellingen
Islamorada
(0)Toestand
(0)Prijs
(0)Slaapkamers
(0)Badkamers
(0)Type
(0)Vierkante meter
(0)Voorzieningen
(0)Acres
(0)virtueel
(0)trefwoord
Save Search

15 objecten te koop in in Islamorada

12
Google Maps Static Image
0. 81906 Overseas Hwy
Contract 01-23-23
Islamorada
81906 overseas hwy
Islamorada, FL 33036
4 Bd3 Ba
Single Family Homes
$2,150,000
2,796 SF
Contract:1/23/2023$2,150,000
datePrijsvariancetype
1/23/2023$2,150,000--Contract
1/8/2023$2,150,000-2.23%Vermeld
5/6/2022$2,199,000--Verkocht
3/29/2022$2,199,000+22.17%is gestegen
1/19/2022$1,800,000+106.30%Vermeld
10/9/2020$872,500+2.65%Verkocht
2/24/2020$850,000-39.29%Verkocht
10/23/2017$1,400,000--Verkocht
0. 135 Coral Ave
Contract 01-15-23
Islamorada
135 coral ave
Islamorada, FL 33070
4 Bd3 Ba
Single Family Homes
$2,499,999
6,500 SF
Listing by: American Caribbean Real Estate
Contract:1/15/2023$2,499,999
datePrijsvariancetype
1/15/2023$2,499,999--Contract
1/5/2023$2,499,999--Vermeld
0. 74920 Overseas Hwy
Islamorada
74920 overseas hwy
Islamorada, FL 33036
5 Bd4 Ba
Single Family Homes
$6,499,000
22,000 SF
Listing by: Pine River Realty, LLC.
afgenomen:1/26/2023$6,499,000(7.16%)
datePrijsvariancetype
1/26/2023$6,499,000-7.16%afgenomen
12/18/2022$6,999,999+288.89%Vermeld
12/29/2016$1,800,000+50.0%Verkocht
3/12/2002$1,200,000--Verkocht
0. 225 Tollgate Blvd
Contract 01-16-23
Islamorada
225 tollgate blvd
Islamorada, FL 33036
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$2,290,000
6,575 SF
Listing by: Coldwell Banker Schmitt R.E.
Contract:1/16/2023$2,290,000
datePrijsvariancetype
1/16/2023$2,290,000--Contract
11/28/2022$2,290,000-0.43%afgenomen
11/4/2022$2,300,000--Vermeld
1. 166 W Carroll St
1. 166 W Carroll St
1 of 4
Islamorada
166 w carroll st
Islamorada, FL 33036
Land
$300,000
Listing by: AP Global Realty, LLC
Vermeld:11/3/2022$300,000
datePrijsvariancetype
11/3/2022$300,000--Vermeld
1. 76777 Overseas Hwy
1. 76777 Overseas Hwy
1 of 33
Contract 09-01-22
Islamorada
76777 overseas hwy
Islamorada, FL 33036
2 Bd1 Ba
Single Family Homes
$749,000
504 SF
Contract:9/1/2022$749,000
datePrijsvariancetype
9/1/2022$749,000--Contract
8/19/2022$749,000+15.41%Vermeld
5/2/2022$649,000--Verkocht
4/4/2022$649,000--Contract
1/12/2022$649,000--Vermeld
1. 112 Gardenia St
1. 112 Gardenia St
1 of 50
Contract 09-14-22
Islamorada
112 gardenia st
Islamorada, FL 33070
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$2,149,900
3,012 SF
Contract:9/14/2022$2,149,900
datePrijsvariancetype
9/14/2022$2,149,900--Contract
8/15/2022$2,149,900--Vermeld
1. 83201 Old Hwy 517 Hwy
1. 83201 Old Hwy 517 Hwy
1 of 39
Islamorada
83201 old hwy 517 hwy, #517
Islamorada, FL 33036
2 Bd2 Ba
Condominiums
$997,000
1,275 SF
Vermeld:8/3/2022$997,000
datePrijsvariancetype
8/3/2022$997,000--Vermeld
0. 87851 Old Highway
Islamorada
87851 old highway, #k3
Islamorada, FL 33036
2 Bd2 Ba
Condominiums
$1,225,000
Listing by: Ocean Sotheby's International
Vermeld:9/21/2022$1,225,000(5.41%)
datePrijsvariancetype
9/21/2022$1,225,000-5.41%Vermeld
9/2/2022$1,295,000+5.71%buiten de markt
7/20/2022$1,225,000--afgenomen
7/20/2022$1,295,000+5.71%is gestegen
7/20/2022$1,225,000-5.41%
7/20/2022$1,225,000--Vermeld
1. 162 Nautilus Dr
1. 162 Nautilus Dr
1 of 16
Contract 12-20-22
Islamorada
162 nautilus dr
Islamorada, FL 33036
Land
$879,000
7,000 SF
Listing by: Coldwell Banker Realty
Contract:12/20/2022$879,000
datePrijsvariancetype
12/20/2022$879,000--Contract
1. 83201 Old Highway
1. 83201 Old Highway
1 of 27
Contract 09-12-22
Islamorada
83201 old highway, #512
Islamorada, FL 33036
2 Bd2 Ba
Condominiums
$997,500
Contract:9/12/2022$997,500
datePrijsvariancetype
9/12/2022$997,500--Contract
7/8/2022$997,500--Vermeld
1. 288 South Dr
1. 288 South Dr
1 of 50
Contract
Islamorada
288 south dr
Islamorada, FL 33036
5 Bd5/2 Ba
Single Family Homes
$4,500,000
6,968 SF