© 2022 CityHomes.com

Terug naar de hoofdinhoud
CityHomes Realestate
Verenigde Staten Florida Cooper City
algemene instellingen
Cooper City
(0)Toestand
(0)Prijs
(0)Slaapkamers
(0)Badkamers
(0)Type
(0)Vierkante meter
(0)Voorzieningen
(0)Acres
(0)virtueel
(0)trefwoord
Save Search

116 objecten te koop in in Cooper City

12345678910
Google Maps Static Image
1. 10719 SW 50th St
1. 10719 SW 50th St
1 of 50
Contract
Cooper City
10719 sw 50th st
Cooper City, FL 33328
5 Bd3/1 Ba
Single Family Homes
$1,300,000
4,379 SF
1. 11225 Roundelay Rd
1. 11225 Roundelay Rd
1 of 43
Contract 07-28-22
Cooper City
11225 roundelay rd
Cooper City, FL 33026
3 Bd2/1 Ba
Single Family Homes
$575,000
2,488 SF
Contract:7/28/2022$575,000
datePrijsvariancetype
7/28/2022$575,000--Contract
7/28/2022$575,000--Vermeld
1. 5092 SW 88th Ter
1. 5092 SW 88th Ter
1 of 18
Contract 07-27-22
Cooper City
5092 sw 88th ter
Cooper City, FL 33328
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$579,999
2,768 SF
Contract:7/27/2022$579,999
datePrijsvariancetype
7/27/2022$579,999--Contract
7/27/2022$579,999--Vermeld
1. 5173 SW 90th Ave
1. 5173 SW 90th Ave
1 of 20
Cooper City
5173 sw 90th ave
Cooper City, FL 33328
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$550,000
2,287 SF
afgenomen:9/12/2022$550,000(6.78%)
datePrijsvariancetype
9/12/2022$550,000-6.78%afgenomen
7/26/2022$590,000--Vermeld
1. 5106 SW 92nd Ter
1. 5106 SW 92nd Ter
1 of 37
Cooper City
5106 sw 92nd ter
Cooper City, FL 33328
4 Bd3 Ba
Single Family Homes
$585,000
2,310 SF
afgenomen:9/28/2022$585,000(2.47%)
datePrijsvariancetype
9/28/2022$585,000-2.47%afgenomen
8/12/2022$599,800-4.03%afgenomen
8/6/2022$625,000-3.85%afgenomen
7/25/2022$650,000--Vermeld
1. 9757 SW 59th St
1. 9757 SW 59th St
1 of 25
Contract
Cooper City
9757 sw 59th st
Cooper City, FL 33328
4 Bd2/1 Ba
Single Family Homes
$560,000
2,464 SF
1. 5100 SW 90th Ave
1. 5100 SW 90th Ave
1 of 10
Contract 09-13-22
Cooper City
5100 sw 90th ave, #203
Cooper City, FL 33328
1 Bd1/1 Ba
Condominiums
$160,000
997 SF
Contract:9/13/2022$160,000
datePrijsvariancetype
9/13/2022$160,000--Contract
7/19/2022$160,000--Vermeld
1. 5173 Lakewood Dr
1. 5173 Lakewood Dr
1 of 37
Cooper City
5173 lakewood dr
Cooper City, FL 33330
5 Bd3/1 Ba
Single Family Homes
$975,000
3,962 SF
Vermeld:7/15/2022$1,125,000
datePrijsvariancetype
7/15/2022$1,125,000--Vermeld
1. 11516 SW 51st Ct
1. 11516 SW 51st Ct
1 of 31
Contract 07-14-22
Cooper City
11516 sw 51st ct
Cooper City, FL 33330
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$633,000
2,646 SF
Contract:7/14/2022$633,000
datePrijsvariancetype
7/14/2022$633,000--Contract
7/14/2022$633,000--Vermeld
1. 37 Chestnut Cir
1. 37 Chestnut Cir
1 of 37
Contract 09-19-22
Cooper City
37 chestnut cir, #37
Cooper City, FL 33026
3 Bd2 Ba
Condominiums
$415,000
1,494 SF
Contract:9/19/2022$415,000
datePrijsvariancetype
9/19/2022$415,000--Contract
8/2/2022$415,000-3.49%afgenomen
7/14/2022$430,000+34.38%Vermeld
10/30/2020$319,999--Verkocht
1. 4973 SW 91st Ter
1. 4973 SW 91st Ter
1 of 32
Cooper City
4973 sw 91st ter
Cooper City, FL 33328
4 Bd2/1 Ba
Single Family Homes
$599,000
2,059 SF
:9/28/2022$599,000
datePrijsvariancetype
9/28/2022$599,000--
9/28/2022$599,000-4.16%afgenomen
8/5/2022$625,000-3.85%afgenomen
7/14/2022$650,000--Vermeld
0. 3679 NW 82nd Ter
Cooper City
3679 nw 82nd ter
Cooper City, FL 33024
5 Bd5 Ba
Single Family Homes
$1,699,000
10,923 SF
Listing by: BHHS EWM Realty
afgenomen:11/30/2022$1,699,000(2.86%)
datePrijsvariancetype
11/30/2022$1,699,000-2.86%afgenomen
10/31/2022$1,749,000-0.06%afgenomen
9/26/2022$1,750,000-5.35%afgenomen
7/29/2022$1,849,000-7.09%Vermeld
7/16/2022$1,990,000--buiten de markt
7/11/2022$1,749,000--is gestegen
7/11/2022$1,699,000-2.86%afgenomen
7/11/2022$1,990,000+17.13%Vermeld