© 2022 CityHomes.com

Terug naar de hoofdinhoud
CityHomes Realestate
Verenigde Staten Florida Cooper City
algemene instellingen
Cooper City
(0)Toestand
(0)Prijs
(0)Slaapkamers
(0)Badkamers
(0)Type
(0)Vierkante meter
(0)Voorzieningen
(0)Acres
(0)virtueel
(0)trefwoord
Save Search

116 objecten te koop in in Cooper City

12345678910
Google Maps Static Image
1. 9457 SW 52nd St
1. 9457 SW 52nd St
1 of 24
Contract 09-06-22
Cooper City
9457 sw 52nd st
Cooper City, FL 33328
2 Bd1 Ba
Single Family Homes
$375,000
1,159 SF
Contract:9/6/2022$375,000
datePrijsvariancetype
9/6/2022$375,000--Contract
9/6/2022$375,000--Vermeld
0. Cascada Cir
Contract 11-22-22
Cooper City
cascada cir, #4093
Cooper City, FL 33024
3 Bd3 Ba
Condo / Townhouse
$499,000
Listing by: Lakegrove Realty, Inc
Contract:11/22/2022$499,000
datePrijsvariancetype
11/22/2022$499,000--Contract
1. 4093 Cascada Cir
1. 4093 Cascada Cir
1 of 46
Cooper City
4093 cascada cir, #4093
Cooper City, FL 33024
3 Bd3 Ba
Condominiums
$575,000
2,383 SF
Vermeld:9/26/2022$575,000(3.36%)
datePrijsvariancetype
9/26/2022$575,000-3.36%Vermeld
9/23/2022$595,000--buiten de markt
9/5/2022$575,000--afgenomen
9/5/2022$595,000+3.48%Vermeld
1. 10401 SW 51st St
1. 10401 SW 51st St
1 of 42
Cooper City
10401 sw 51st st
Cooper City, FL 33328
4 Bd2/1 Ba
Single Family Homes
$699,900
2,424 SF
:9/22/2022$699,900
datePrijsvariancetype
9/22/2022$699,900--
9/22/2022$699,900-3.45%afgenomen
9/21/2022$724,900-3.33%afgenomen
9/5/2022$749,900+89.85%Vermeld
9/7/2005$395,000+84.58%Verkocht
7/23/2001$214,000--Verkocht
1. 2603 Lakeview Ct
1. 2603 Lakeview Ct
1 of 22
Contract 09-20-22
Cooper City
2603 lakeview ct
Cooper City, FL 33026
2 Bd2/1 Ba
Condominiums
$400,000
1,348 SF
Contract:9/20/2022$400,000
datePrijsvariancetype
9/20/2022$400,000--Contract
8/31/2022$400,000--Vermeld
1. 10531 Paris St
1. 10531 Paris St
1 of 32
Cooper City
10531 paris st
Cooper City, FL 33026
4 Bd2/1 Ba
Single Family Homes
$724,900
3,170 SF
afgenomen:9/21/2022$724,900(3.22%)
datePrijsvariancetype
9/21/2022$724,900-3.22%afgenomen
8/30/2022$749,000--Vermeld
1. 10171 SW 49th Ct
1. 10171 SW 49th Ct
1 of 30
Contract 09-15-22
Cooper City
10171 sw 49th ct
Cooper City, FL 33328
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$639,000
2,230 SF
Contract:9/15/2022$639,000
datePrijsvariancetype
9/15/2022$639,000--Contract
8/29/2022$639,000--Vermeld
0. 10361 Buenos Aires St
Contract 01-03-23
Cooper City
10361 buenos aires st
Cooper City, FL 33026
4 Bd2 Ba
Single Family Homes
$799,900
6,050 SF
Listing by: K & M Realty Holdings Corporation
Contract:1/3/2023$799,900
datePrijsvariancetype
1/3/2023$799,900--Contract
11/10/2022$799,900-3.04%afgenomen
8/27/2022$825,000--Vermeld
1. 5267 SW 121st Ter
1. 5267 SW 121st Ter
1 of 15
Contract 08-30-22
Cooper City
5267 sw 121st ter
Cooper City, FL 33330
3 Bd2/1 Ba
Condominiums
$420,000
1,668 SF
Contract:8/30/2022$420,000
datePrijsvariancetype
8/30/2022$420,000--Contract
8/26/2022$420,000--Vermeld
1. 9438 SW 51st St
1. 9438 SW 51st St
1 of 21
Cooper City
9438 sw 51st st
Cooper City, FL 33328
3 Bd1 Ba
Single Family Homes
$309,999
1,257 SF
1. 11580 S Quayside Dr
1. 11580 S Quayside Dr
1 of 44
Cooper City
11580 s quayside dr
Cooper City, FL 33026
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$679,900
2,258 SF
afgenomen:8/26/2022$679,900(0.01%)
datePrijsvariancetype
8/26/2022$679,900-0.01%afgenomen
8/25/2022$680,000--Vermeld
1. 63 Forest Cir
1. 63 Forest Cir
1 of 50
Cooper City
63 forest cir
Cooper City, FL 33026
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$525,000
2,071 SF
Vermeld:8/24/2022$525,000
datePrijsvariancetype
8/24/2022$525,000--Vermeld