© 2022 CityHomes.com

Terug naar de hoofdinhoud
CityHomes Realestate
Verenigde Staten Florida Cooper City
algemene instellingen
Cooper City
(0)Toestand
(0)Prijs
(0)Slaapkamers
(0)Badkamers
(0)Type
(0)Vierkante meter
(0)Voorzieningen
(0)Acres
(0)virtueel
(0)trefwoord
Save Search

116 objecten te koop in in Cooper City

12345678910
Google Maps Static Image
0. S Edgehill Ln
Contract 01-13-23
Cooper City
s edgehill ln, #2844
Cooper City, FL 33026
2 Bd1 Ba
Condo / Townhouse
$365,000
Listing by: Keller Williams Legacy
Contract:1/13/2023$365,000
datePrijsvariancetype
1/13/2023$365,000--Contract
10/5/2022$365,000--Vermeld
0. 2539 Ambassador Ave
Cooper City
2539 ambassador ave
Cooper City, FL 33026
4 Bd2 Ba
Single Family Homes
$874,999
8,334 SF
Listing by: United Realty Group Inc
Vermeld:9/29/2022$874,999(9.37%)
datePrijsvariancetype
9/29/2022$874,999+9.37%Vermeld
6/24/2022$800,000--Verkocht
4/25/2022$800,000--Contract
4/21/2022$800,000--
4/21/2022$800,000--Vermeld
0. 9110 SW 51st Pl
Contract 01-30-23
Cooper City
9110 sw 51st pl
Cooper City, FL 33328
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$599,000
7,709 SF
Listing by: Coldwell Banker Realty
Contract:1/30/2023$599,000
datePrijsvariancetype
1/30/2023$599,000--Contract
10/1/2022$599,000--Vermeld
0. 5240 SW 89th Ave
Contract 12-19-22
Cooper City
5240 sw 89th ave
Cooper City, FL 33328
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$555,000
7,500 SF
Listing by: A+ Realty Group
Contract:12/19/2022$555,000
datePrijsvariancetype
12/19/2022$555,000--Contract
11/15/2022$555,000-5.85%afgenomen
10/13/2022$589,500-7.75%afgenomen
9/19/2022$639,000--Vermeld
1. 10681 SW 53rd St
1. 10681 SW 53rd St
1 of 30
Cooper City
10681 sw 53rd st
Cooper City, FL 33328
5 Bd4/1 Ba
Single Family Homes
$2,300,000
4,760 SF
Vermeld:9/15/2022$2,300,000(104.12%)
datePrijsvariancetype
9/15/2022$2,300,000+104.12%Vermeld
9/24/2021$1,126,800--Verkocht
1. 9600 NW 39th St
1. 9600 NW 39th St
1 of 41
Contract 09-19-22
Cooper City
9600 nw 39th st
Cooper City, FL 33024
4 Bd3 Ba
Single Family Homes
$949,000
3,096 SF
Contract:9/19/2022$949,000
datePrijsvariancetype
9/19/2022$949,000--Contract
9/15/2022$949,000--Vermeld
1. 3183 NW 83rd Way
1. 3183 NW 83rd Way
1 of 3
Cooper City
3183 nw 83rd way
Cooper City, FL 33024
5 Bd4/1 Ba
Single Family Homes
$1,899,000
5,378 SF
Vermeld:9/15/2022$1,899,000
datePrijsvariancetype
9/15/2022$1,899,000--Vermeld
1. 10470 Ranchette Dr
1. 10470 Ranchette Dr
1 of 45
Cooper City
10470 ranchette dr
Cooper City, FL 33328
4 Bd2/1 Ba
Single Family Homes
$1,090,000
3,572 SF
Contract:9/13/2022$1,090,000(42.97%)
datePrijsvariancetype
9/13/2022$1,090,000+42.97%Contract
9/13/2022$1,090,000--
9/13/2022$1,090,000--Vermeld
4/4/2019$762,400-43.53%Verkocht
9/19/2018$1,350,000--Verkocht
1. 5100 SW 87th Ave
1. 5100 SW 87th Ave
1 of 40
Cooper City
5100 sw 87th ave
Cooper City, FL 33328
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$675,000
2,756 SF
Vermeld:9/12/2022$675,000(62.65%)
datePrijsvariancetype
9/12/2022$675,000+62.65%Vermeld
2/26/2019$415,000-5.01%Verkocht
2/13/2019$436,900+223.63%Verkocht
3/22/1998$135,000--Verkocht
1. 5842 SW 117th Ave
1. 5842 SW 117th Ave
1 of 29
Cooper City
5842 sw 117th ave
Cooper City, FL 33330
4 Bd2 Ba
Single Family Homes
$674,850
2,551 SF
afgenomen:9/28/2022$674,850(3.02%)
datePrijsvariancetype
9/28/2022$674,850-3.02%afgenomen
9/12/2022$695,850--Vermeld
1. 3091 NW 82nd Way
1. 3091 NW 82nd Way
1 of 50
Cooper City
3091 nw 82nd way
Cooper City, FL 33024
4 Bd3 Ba
Single Family Homes
$1,399,000
4,092 SF
Vermeld:9/9/2022$1,399,000
datePrijsvariancetype
9/9/2022$1,399,000--Vermeld
1. 2905 Begonia Way
1. 2905 Begonia Way
1 of 22
Cooper City
2905 begonia way
Cooper City, FL 33026
4 Bd3/1 Ba
Single Family Homes
$789,000
3,450 SF
afgenomen:9/22/2022$789,000(4.36%)
datePrijsvariancetype
9/22/2022$789,000-4.36%afgenomen
9/8/2022$825,000--Vermeld