© 2022 CityHomes.com

Terug naar de hoofdinhoud
CityHomes Realestate
Verenigde Staten Florida Cooper City
algemene instellingen
Cooper City
(0)Toestand
(0)Prijs
(0)Slaapkamers
(0)Badkamers
(0)Type
(0)Vierkante meter
(0)Voorzieningen
(0)Acres
(0)virtueel
(0)trefwoord
Save Search

116 objecten te koop in in Cooper City

12345678910
Google Maps Static Image
1. Sienna
1. Sienna
1 of 4
Cooper City
sienna, #cezanne
8701 Sheridan Street, Cooper City, FL 33024
5 Bd4/1 Ba
Single Family Home
$1,459,990
4,395 SF
:11/16/2023$1,459,990
datePrijsvariancetype
11/16/2023$1,459,990--
11/16/2023$1,459,990+5.42%is gestegen
11/3/2023$1,384,990+4.53%is gestegen
11/1/2023$1,324,990--Vermeld
1. Sienna
1. Sienna
1 of 4
Cooper City
sienna, #miro
8701 Sheridan Street, Cooper City, FL 33024
5 Bd4/1 Ba
Single Family Home
$1,315,990
4,168 SF
Vermeld:11/3/2023$1,315,990
datePrijsvariancetype
11/3/2023$1,315,990--Vermeld
1. 2641 N.W. 87th Terrace
1. 2641 N.W. 87th Terrace
1 of 4
Cooper City
2641 n.w. 87th terrace
Cooper City, FL 33024
4 Bd3/1 Ba
Single Family Home
$1,291,810
3,625 SF
Vermeld:11/17/2023$1,291,810
datePrijsvariancetype
11/17/2023$1,291,810--Vermeld
1. 2642 N.W. 87th Terrace
1. 2642 N.W. 87th Terrace
1 of 4
Cooper City
2642 n.w. 87th terrace
Cooper City, FL 33024
4 Bd3/1 Ba
Single Family Home
$1,337,600
3,625 SF
Vermeld:11/29/2023$1,337,600
datePrijsvariancetype
11/29/2023$1,337,600--Vermeld
1. Sienna
1. Sienna
1 of 4
Cooper City
sienna, #picasso
8701 Sheridan Street, Cooper City, FL 33024
3 Bd2/1 Ba
Single Family Home
$1,116,990
2,993 SF
Vermeld:11/3/2023$1,116,990
datePrijsvariancetype
11/3/2023$1,116,990--Vermeld
1. Sienna
1. Sienna
1 of 4
Cooper City
sienna, #sandro
8701 Sheridan Street, Cooper City, FL 33024
4 Bd3/1 Ba
Single Family Home
$1,269,990
3,915 SF
Vermeld:11/3/2023$1,269,990
datePrijsvariancetype
11/3/2023$1,269,990--Vermeld
1. Sienna
1. Sienna
1 of 4
Cooper City
sienna, #warhol
8701 Sheridan Street, Cooper City, FL 33024
3 Bd3 Ba
Single Family Home
$1,114,990
2,349 SF
is gestegen:11/16/2023$1,114,990(6.19%)
datePrijsvariancetype
11/16/2023$1,114,990+6.19%is gestegen
11/13/2023$1,049,990+8.81%is gestegen
11/9/2023$964,990-8.10%afgenomen
11/3/2023$1,049,990--Vermeld
1. 2651 N.W. 87th Terrace
1. 2651 N.W. 87th Terrace
1 of 4
Cooper City
2651 n.w. 87th terrace
Cooper City, FL 33024
4 Bd3/1 Ba
Single Family Home
$1,359,210
3,915 SF
Vermeld:11/19/2023$1,359,210
datePrijsvariancetype
11/19/2023$1,359,210--Vermeld
1. Sienna
1. Sienna
1 of 4
Cooper City
sienna, #kahlo
8701 Sheridan Street, Cooper City, FL 33024
4 Bd3/1 Ba
Single Family Home
$1,215,990
3,625 SF
Vermeld:11/3/2023$1,215,990
datePrijsvariancetype
11/3/2023$1,215,990--Vermeld
0. 4970 SW 119th Ave
Contract 03-20-23
Cooper City
4970 sw 119th ave
Cooper City, FL 33330
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$675,000
11,043 SF
Listing by: First Florida Realty
Contract:3/20/2023$675,000
datePrijsvariancetype
3/20/2023$675,000--Contract
3/16/2023$675,000--Vermeld
0. 5983 SW 112th Way
Contract 02-28-23
Cooper City
5983 sw 112th way
Cooper City, FL 33330
3 Bd2 Ba
Other
$399,900
Listing by: Assurance Florida Realty
Contract:2/28/2023$399,900
datePrijsvariancetype
2/28/2023$399,900--Contract
2/21/2023$399,900--Vermeld
0. Cascada Isles Way
Contract 03-30-23
Cooper City
cascada isles way, #2930
Cooper City, FL 33024
3 Bd2 Ba
Condo / Townhouse
$499,900
Listing by: Better Homes & Gdns RE Fla 1st
Contract:3/30/2023$499,900
datePrijsvariancetype
3/30/2023$499,900--Contract
3/3/2023$499,900--Contract
2/19/2023$499,900--Vermeld