Gallery
Hybride
Map
Terug naar de hoofdinhoud
Florida
Tavernier
33070
algemene instellingen
33070
(0)
Toestand
(0)
Prijs
(0)
Slaapkamers
(0)
Badkamers
(0)
Type
(0)
Vierkante meter
(0)
Voorzieningen
(0)
Acres
(0)
virtueel
(0)
trefwoord
Save Search
16 objecten te koop
in in 33070
1
2
Location
Map
Draw
Radius
Images
ContactInfo
Map
1
of
3
Contract
03-10-23
Key West
3217 eagle ave
Key West
,
FL
33070
2
Bd
2
Ba
Condo / Townhouse
$649,900
Listing by: American Caribbean Real Estate
Contract:
3/10/2023
$649,900
date
Prijs
variance
type
3/10/2023
$649,900
--
Contract
2/25/2023
$649,900
--
Vermeld
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
01-15-23
Islamorada
135 coral ave
Islamorada
,
FL
33070
4
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$2,499,999
6,500
SF
Listing by: American Caribbean Real Estate
Contract:
1/15/2023
$2,499,999
date
Prijs
variance
type
1/15/2023
$2,499,999
--
Contract
1/5/2023
$2,499,999
--
Vermeld
Video
Images
ContactInfo
Map
Tavernier
102 redwing rd
Tavernier
,
FL
33070
3
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$4,500,000
Listing by: Ocean Sotheby's International
Vermeld:
11/20/2022
$4,500,000
date
Prijs
variance
type
11/20/2022
$4,500,000
--
Vermeld
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
03-16-23
Tavernier
231 mohawk st
Tavernier
,
FL
33070
3
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$1,950,000
6,600
SF
Listing by: Coldwell Banker Schmitt Real E
Contract:
3/16/2023
$1,950,000
date
Prijs
variance
type
3/16/2023
$1,950,000
--
Contract
2/15/2023
$1,950,000
-1.27%
afgenomen
1/31/2023
$1,975,000
-8.14%
afgenomen
11/30/2022
$2,150,000
-4.44%
afgenomen
10/28/2022
$2,250,000
+275.00%
Vermeld
9/8/2014
$600,000
+100%
Verkocht
5/17/1999
$300,000
--
Verkocht
Images
ContactInfo
Map
1
of
40
Contract
09-10-22
Key Largo
500 burton dr, #3202
Key Largo
,
FL
33070
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$680,000
826
SF
Contract:
9/10/2022
$680,000
date
Prijs
variance
type
9/10/2022
$680,000
--
Contract
8/28/2022
$680,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
11
Tavernier
92157 overseas hwy m11
Tavernier
,
FL
33070
2
Bd
2
Ba
Mobile / Manufactured
$99,900
Vermeld:
8/19/2022
$99,900
date
Prijs
variance
type
8/19/2022
$99,900
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
50
Contract
09-14-22
Islamorada
112 gardenia st
Islamorada
,
FL
33070
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$2,149,900
3,012
SF
Contract:
9/14/2022
$2,149,900
date
Prijs
variance
type
9/14/2022
$2,149,900
--
Contract
8/15/2022
$2,149,900
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
34
Tavernier
213 aberdeen ct
Tavernier
,
FL
33070
2
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$1,449,000
2,873
SF
Vermeld:
9/23/2022
$1,449,000
(9.15%)
date
Prijs
variance
type
9/23/2022
$1,449,000
-9.15%
Vermeld
9/14/2022
$1,595,000
--
buiten de markt
8/7/2022
$1,595,000
-5.90%
is gestegen
8/3/2022
$1,449,000
+34.79%
afgenomen
8/3/2022
$1,695,000
+16.98%
Vermeld
11/20/2005
$1,075,000
--
Verkocht
Images
ContactInfo
Map
1
of
12
Tavernier
92157 overseas hwy m13
Tavernier
,
FL
33070
2
Bd
2
Ba
Mobile / Manufactured
$79,900
732
SF
Vermeld:
7/29/2022
$79,900
date
Prijs
variance
type
7/29/2022
$79,900
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
37
Tavernier
133 key heights
Tavernier
,
FL
33070
3
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$975,000
Vermeld:
7/21/2022
$975,000
date
Prijs
variance
type
7/21/2022
$975,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
Tavernier
158 hibiscus
Tavernier
,
FL
33070
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$749,900
Contract:
9/7/2022
$749,900
date
Prijs
variance
type
9/7/2022
$749,900
--
Contract
8/5/2022
$749,900
--
8/5/2022
$749,900
-0.66%
afgenomen
8/2/2022
$754,900
+0.67%
afgenomen
7/2/2022
$769,000
--
is gestegen
7/2/2022
$749,900
-2.48%
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
50
Tavernier
130 plantation avenue
Tavernier
,
FL
33070
6
Bd
4
Ba
Single Family Homes
$1,950,000
afgenomen:
6/14/2022
$1,950,000
date
Prijs
variance
type
6/14/2022
$1,950,000
--
afgenomen
5/10/2022
$1,990,000
--
Vermeld
5/10/2022
$1,950,000
-2.01%
Contract
5/10/2022
$1,950,000
--
Vermeld
Open huis
8-31-22
|
17:30 - 19:00
Open huis
9-1-22
|
17:30 - 19:00
Open huis
8-31-22
|
17:30 - 19:00
Open huis
9-1-22
|
17:30 - 19:00
Open huis
8-31-22
|
15:00 - 17:00
Open huis
9-1-22
|
15:00 - 17:00