Gallery
Hybride
Map
Terug naar de hoofdinhoud
Florida
Key Colony Beach
33051
algemene instellingen
33051
(0)
Toestand
(0)
Prijs
(0)
Slaapkamers
(0)
Badkamers
(0)
Type
(0)
Vierkante meter
(0)
Voorzieningen
(0)
Acres
(0)
virtueel
(0)
trefwoord
Save Search
9 objecten te koop
in in 33051
Contract
02-27-23
Key Colony Beach
571 8th st
Key Colony Beach
,
FL
33051
5
Bd
4
Ba
Single Family Homes
$1,495,000
8,250
SF
Listing by: Island Breeze Realty, LLC
Contract:
2/27/2023
$1,495,000
date
Prijs
variance
type
2/27/2023
$1,495,000
--
Contract
2/18/2023
$1,495,000
-9.34%
afgenomen
2/11/2023
$1,649,000
-7.36%
afgenomen
2/2/2023
$1,780,000
+212.99%
Vermeld
5/16/2012
$568,700
--
Verkocht
Video
Images
ContactInfo
Map
Key Colony Beach
260 3rd st
Key Colony Beach
,
FL
33051
2
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$988,000
6,600
SF
Listing by: Island Breeze Realty, LLC
afgenomen:
2/14/2023
$988,000
(1.00%)
date
Prijs
variance
type
2/14/2023
$988,000
-1.00%
afgenomen
1/29/2023
$998,000
+91.00%
Vermeld
4/17/2019
$522,500
-1.95%
Verkocht
4/19/2004
$532,900
+1199.76%
Verkocht
10/9/1997
$41,000
--
Verkocht
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
02-20-23
Key Colony Beach
601 w ocean, #112d
Key Colony Beach
,
FL
33051
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$769,000
Listing by: Island Breeze Realty, LLC
Contract:
2/20/2023
$769,000
date
Prijs
variance
type
2/20/2023
$769,000
--
Contract
12/21/2022
$769,000
--
Vermeld
Video
Images
ContactInfo
Map
Key Colony Beach
230 10th st
Key Colony Beach
,
FL
33051
2
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$799,000
3,331
SF
Listing by: Island Breeze Realty, LLC
afgenomen:
2/16/2023
$799,000
(3.14%)
date
Prijs
variance
type
2/16/2023
$799,000
-3.14%
afgenomen
10/4/2022
$824,900
+57.12%
Vermeld
11/22/2020
$525,000
+228.12%
Verkocht
3/25/1998
$160,000
--
Verkocht
Images
ContactInfo
Map
1
of
45
Key Colony Beach
261 11th st
Key Colony Beach
,
FL
33051
4
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$2,588,000
2,835
SF
afgenomen:
9/19/2022
$2,588,000
(0.38%)
date
Prijs
variance
type
9/19/2022
$2,588,000
-0.38%
afgenomen
8/8/2022
$2,598,000
+120.17%
Vermeld
4/16/2021
$1,180,000
+81.54%
Verkocht
5/4/2015
$650,000
+124.91%
Verkocht
3/14/1996
$289,000
--
Verkocht
Video
Images
ContactInfo
Map
Key Colony Beach
261 11th st
Key Colony Beach
,
FL
33051
4
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$2,580,000
8,975
SF
Listing by: Island Breeze Realty, LLC
afgenomen:
1/10/2023
$2,580,000
(0.12%)
date
Prijs
variance
type
1/10/2023
$2,580,000
-0.12%
afgenomen
8/8/2022
$2,583,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
22
Key Colony Beach
231 3rd st
Key Colony Beach
,
FL
33051
2
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$899,500
731
SF
Vermeld:
7/25/2022
$899,500
(74.32%)
date
Prijs
variance
type
7/25/2022
$899,500
+74.32%
Vermeld
5/10/2021
$516,000
+25.09%
Verkocht
12/10/2006
$412,500
-47.12%
Verkocht
9/28/2004
$780,000
+20.0%
Verkocht
2/25/2004
$650,000
--
Verkocht
Images
ContactInfo
Map
1
of
24
Contract
08-24-22
Key Colony Beach
321 9th st
Key Colony Beach
,
FL
33051
2
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$1,249,000
3,220
SF
Contract:
8/24/2022
$1,249,000
date
Prijs
variance
type
8/24/2022
$1,249,000
--
Contract
8/17/2022
$1,249,000
-2.35%
afgenomen
7/22/2022
$1,279,000
+109.57%
Vermeld
6/22/2016
$610,300
--
Verkocht
Images
ContactInfo
Map
1
of
50
Key Colony Beach
281 8th st
Key Colony Beach
,
FL
33051
3
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$1,399,000
3,330
SF
afgenomen:
8/2/2022
$1,399,000
(3.52%)
date
Prijs
variance
type
8/2/2022
$1,399,000
-3.52%
afgenomen
6/18/2022
$1,450,000
+166.06%
Vermeld
5/29/2014
$545,000