Gallery
Hybride
Map
Terug naar de hoofdinhoud
Florida
Key Largo
33037
algemene instellingen
33037
(0)
Toestand
(0)
Prijs
(0)
Slaapkamers
(0)
Badkamers
(0)
Type
(0)
Vierkante meter
(0)
Voorzieningen
(0)
Acres
(0)
virtueel
(0)
trefwoord
Save Search
72 objecten te koop
in in 33037
Er zijn meer vermeldingen beschikbaar op basis van uw zoekcriteria. Verfijn uw zoekopdracht om de resultaten te verfijnen.
1
2
3
4
5
6
Location
Map
Draw
Radius
Images
ContactInfo
Map
1
of
31
Contract
09-02-22
Key Largo
8 burlington st
Key Largo
,
FL
33037
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$549,000
2,239
SF
Contract:
9/2/2022
$549,000
(6.79%)
date
Prijs
variance
type
9/2/2022
$549,000
-6.79%
Contract
3/8/2022
$589,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
43
Contract
08-31-22
Key Largo
57 jewfish ave
Key Largo
,
FL
33037
2
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$599,000
888
SF
Contract:
8/31/2022
$599,000
(10.60%)
date
Prijs
variance
type
8/31/2022
$599,000
-10.60%
Contract
4/25/2022
$670,000
--
Contract
3/7/2022
$670,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
20
Key Largo
94825 overseas hwy 40
Key Largo
,
FL
33037
Land
$550,000
Listing by: NXT LVL Realty
Vermeld:
2/28/2022
$550,000
date
Prijs
variance
type
2/28/2022
$550,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
6
Key Largo
5 stillwright way
Key Largo
,
FL
33037
Land
$825,000
Vermeld:
2/16/2022
$825,000
(83.74%)
date
Prijs
variance
type
2/16/2022
$825,000
+83.74%
Vermeld
9/24/2021
$449,000
+21.68%
Verkocht
1/7/2021
$369,000
+23.00%
Verkocht
10/29/2019
$300,000
--
Verkocht
Images
ContactInfo
Map
1
of
6
Key Largo
999 morris ave
Key Largo
,
FL
33037
Land
$379,000
Vermeld:
2/10/2022
$379,000
date
Prijs
variance
type
2/10/2022
$379,000
--
Vermeld
Video
Images
ContactInfo
Map
Key Largo
325 calusa st lot 475
Key Largo
,
FL
33037
2
Bd
1
Ba
Mobile / Manufactured
$389,000
1,925
SF
Listing by: Powerhouse Real Estate Network
Vermeld:
7/5/2022
$389,000
(3.73%)
date
Prijs
variance
type
7/5/2022
$389,000
+3.73%
Vermeld
5/24/2022
$375,000
--
Contract
1/11/2022
$375,000
--
1/11/2022
$375,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
26
Key Largo
94825 overseas hwy 228
Key Largo
,
FL
33037
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$1,085,000
2,640
SF
Vermeld:
7/8/2022
$1,085,000
(0.46%)
date
Prijs
variance
type
7/8/2022
$1,085,000
-0.46%
Vermeld
5/30/2022
$1,090,000
--
Contract
5/3/2022
$1,090,000
+24.86%
is gestegen
4/14/2022
$873,000
-19.91%
is gestegen
12/6/2021
$830,000
--
afgenomen
12/6/2021
$1,090,000
+31.33%
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
4
Key Largo
94825 overseas hwy,
Key Largo
,
FL
33037
Land
$365,000
Verkocht:
8/26/2022
$749,000
date
Prijs
variance
type
8/26/2022
$749,000
--
Verkocht
2/15/2022
$749,000
+105.21%
Contract
10/18/2021
$365,000
-51.27%
10/18/2021
$365,000
--
Vermeld
4/7/2021
$749,000
--
Contract
4/7/2021
$749,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
18
Key Largo
915 red bird rd
Key Largo
,
FL
33037
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$545,900
2,382
SF
Contract:
10/3/2021
$550,000
(0.75%)
date
Prijs
variance
type
10/3/2021
$550,000
+0.75%
Contract
9/22/2021
$545,900
+64.58%
afgenomen
9/22/2021
$550,000
+0.75%
is gestegen
9/22/2021
$545,900
-0.75%
Vermeld
5/22/2018
$331,700
+136.93%
Verkocht
5/22/2000
$140,000
--
Verkocht
Images
ContactInfo
Map
1
of
7
Key Largo
0 mahogany dr
Key Largo
,
FL
33037
Land
$299,000
Verkocht:
7/5/2021
$449,000
(50.17%)
date
Prijs
variance
type
7/5/2021
$449,000
+50.17%
Verkocht
4/6/2021
$299,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
Key Largo
37 angelfish cay dr
Key Largo
,
FL
33037
Land
$1,800,000
19,410
SF
Listing by: Oceanica Real Estate, LLC
Vermeld:
3/16/2023
$1,800,000
date
Prijs
variance
type
3/16/2023
$1,800,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
Key Largo
32 pompano
Key Largo
,
FL
33037
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$725,000
Vermeld:
6/7/2022
$725,000
date
Prijs
variance
type
6/7/2022
$725,000