© 2022 CityHomes.com

Terug naar de hoofdinhoud
CityHomes Realestate
Florida Key Largo 33037
algemene instellingen
33037
(0)Toestand
(0)Prijs
(0)Slaapkamers
(0)Badkamers
(0)Type
(0)Vierkante meter
(0)Voorzieningen
(0)Acres
(0)virtueel
(0)trefwoord
Save Search

72 objecten te koop in in 33037

123456
Google Maps Static Image
1. 110 Hibiscus Dr
1. 110 Hibiscus Dr
1 of 36
Contract 08-23-22
Key Largo
110 hibiscus dr
Key Largo, FL 33037
2 Bd2 Ba
Single Family Homes
$599,000
918 SF
Contract:8/23/2022$599,000
datePrijsvariancetype
8/23/2022$599,000--Contract
8/10/2022$599,000-7.13%afgenomen
7/13/2022$625,000+152.02%afgenomen
7/13/2022$645,000+3.20%Vermeld
6/5/2020$248,000-10.79%Verkocht
6/1/2020$278,000+132.64%Verkocht
4/27/2012$119,500-69.90%Verkocht
2/13/2007$397,000+72.61%Verkocht
6/2/2004$230,000--Verkocht
1. 565 Bonito Ave
1. 565 Bonito Ave
1 of 13
Contract 08-01-22
Key Largo
565 bonito ave
Key Largo, FL 33037
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$700,000
1,496 SF
Contract:8/1/2022$700,000
datePrijsvariancetype
8/1/2022$700,000--Contract
7/12/2022$700,000--Vermeld
0. 325 Calusa St 352
Key Largo
325 calusa st 352
Key Largo, FL 33037
2 Bd3 Ba
Single Family Homes
$895,000
Listing by: BHHS EWM Realty
Vermeld:7/8/2022$895,000
datePrijsvariancetype
7/8/2022$895,000--Vermeld
1. 22 Fisherman's Cove
1. 22 Fisherman's Cove
1 of 26
Contract 07-05-22
Key Largo
22 fisherman's cove, #a
Key Largo, FL 33037
2 Bd2 Ba
Condominiums
$2,795,000
1,265 SF
Contract:7/5/2022$2,795,000
datePrijsvariancetype
7/5/2022$2,795,000--Contract
7/5/2022$2,795,000--Vermeld
1. 94825 SE Overseas Hwy
1. 94825 SE Overseas Hwy
1 of 3
Key Largo
94825 se overseas hwy
Key Largo, FL 33037
Land
$364,900
afgenomen:8/4/2022$364,900(2.69%)
datePrijsvariancetype
8/4/2022$364,900-2.69%afgenomen
7/1/2022$375,000--Vermeld
1. 411 Palm Dr
1. 411 Palm Dr
1 of 38
Contract 06-29-22
Key Largo
411 palm dr
Key Largo, FL 33037
3 Bd2 Ba
Mobile / Manufactured
$399,999
1,584 SF
Contract:6/29/2022$399,999
datePrijsvariancetype
6/29/2022$399,999--Contract
6/29/2022$425,000+6.25%Vermeld
1. 971 Valencia Rd
1. 971 Valencia Rd
1 of 7
Key Largo
971 valencia rd
Key Largo, FL 33037
Land
$429,900
1. 5 Center Ln
1. 5 Center Ln
1 of 26
Key Largo
5 center ln
Key Largo, FL 33037
3 Bd2/1 Ba
Single Family Homes
$1,199,000
2,130 SF
1. 325 Calusa St,
1. 325 Calusa St,
1 of 9
Key Largo
325 calusa st,
Key Largo, FL 33037
Land
$700,000
Vermeld:6/17/2022$700,000(340.25%)
datePrijsvariancetype
6/17/2022$700,000+340.25%Vermeld
4/19/2021$159,000--Verkocht
1. 97652 Overseas Hwy
1. 97652 Overseas Hwy
1 of 50
Key Largo
97652 overseas hwy, #hh31
Key Largo, FL 33037
3 Bd2 Ba
Condominiums
$1,175,000
1,685 SF
is gestegen:6/16/2022$1,225,000
datePrijsvariancetype
6/16/2022$1,225,000--is gestegen
6/16/2022$1,175,000-4.08%Vermeld
1. 10987 County Road 905
1. 10987 County Road 905
1 of 14
Key Largo
10987 county road 905
Key Largo, FL 33037
3 Bd3/1 Ba
Single Family Homes
$12,000,000
7,990 SF
Vermeld:6/15/2022$12,000,000
datePrijsvariancetype
6/15/2022$12,000,000--Vermeld
1. 97501 Overseas Hwy
1. 97501 Overseas Hwy
1 of 50
Contract 06-13-22
Key Largo
97501 overseas hwy, #604
Key Largo, FL 33037
4 Bd4 Ba
Condominiums
$1,350,000
3,305 SF
Contract:6/13/2022$1,350,000
datePrijsvariancetype
6/13/2022$1,350,000--Contract
6/13/2022$1,350,000--Vermeld