Gallery
Hybride
Map
Terug naar de hoofdinhoud
Florida
Key Largo
33037
algemene instellingen
33037
(0)
Toestand
(0)
Prijs
(0)
Slaapkamers
(0)
Badkamers
(0)
Type
(0)
Vierkante meter
(0)
Voorzieningen
(0)
Acres
(0)
virtueel
(0)
trefwoord
Save Search
72 objecten te koop
in in 33037
1
2
3
4
5
6
Key Largo
94825 overseas hwy 266
Key Largo
,
FL
33037
4
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$1,275,000
Listing by: Miami New Realty
Vermeld:
8/16/2022
$1,275,000
date
Prijs
variance
type
8/16/2022
$1,275,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
40
Contract
09-14-22
Key Largo
401 bowie ln
Key Largo
,
FL
33037
2
Bd
2
Ba
Mobile / Manufactured
$880,000
1,756
SF
Contract:
9/14/2022
$880,000
date
Prijs
variance
type
9/14/2022
$880,000
--
Contract
8/14/2022
$880,000
+193.33%
Vermeld
9/28/2012
$300,000
+118.98%
Verkocht
3/2/1997
$137,000
--
Verkocht
Video
Images
ContactInfo
Map
Key Largo
94825 overseas hwy 187
Key Largo
,
FL
33037
3
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$1,175,000
Listing by: Florida Realty of Miami Corp
Vermeld:
8/1/2022
$1,175,000
date
Prijs
variance
type
8/1/2022
$1,175,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
21
Contract
08-01-22
Key Largo
8 lauderdale dr
Key Largo
,
FL
33037
2
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$599,999
1,428
SF
Vermeld:
8/23/2022
$629,999
(5.00%)
date
Prijs
variance
type
8/23/2022
$629,999
+5.00%
Vermeld
8/1/2022
$599,999
-14.29%
Contract
8/1/2022
$699,999
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
18
Key Largo
325 calusa st lot 211
Key Largo
,
FL
33037
Land
$555,000
afgenomen:
9/28/2022
$555,000
(3.48%)
date
Prijs
variance
type
9/28/2022
$555,000
-3.48%
afgenomen
8/1/2022
$575,000
--
Vermeld
Video
Images
ContactInfo
Map
Key Largo
158 south ocean shroes
Key Largo
,
FL
33037
4
Bd
4
Ba
Single Family Homes
$2,455,000
8,575
SF
Listing by: Barbara Eads Realty Inc.
afgenomen:
1/6/2023
$2,455,000
(1.76%)
date
Prijs
variance
type
1/6/2023
$2,455,000
-1.76%
afgenomen
7/27/2022
$2,499,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
20
Key Largo
623 boyd dr
Key Largo
,
FL
33037
4
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$1,298,000
1,500
SF
Vermeld:
7/25/2022
$1,298,000
date
Prijs
variance
type
7/25/2022
$1,298,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
15
Key Largo
435 big pine rd
Key Largo
,
FL
33037
3
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$799,000
2,136
SF
afgenomen:
9/9/2022
$799,000
(6.00%)
date
Prijs
variance
type
9/9/2022
$799,000
-6.00%
afgenomen
7/24/2022
$850,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
19
Key Largo
325 calusa st lot 370
Key Largo
,
FL
33037
Land
$279,000
afgenomen:
9/28/2022
$279,000
(6.69%)
date
Prijs
variance
type
9/28/2022
$279,000
-6.69%
afgenomen
8/15/2022
$299,000
-14.33%
afgenomen
7/28/2022
$349,000
-12.53%
afgenomen
7/21/2022
$399,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
26
Contract
08-30-22
Key Largo
245 s bay harbor dr
Key Largo
,
FL
33037
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$910,000
3,100
SF
Contract:
8/30/2022
$910,000
date
Prijs
variance
type
8/30/2022
$910,000
--
Contract
7/21/2022
$910,000
+408.38%
Vermeld
12/21/2010
$179,000
--
Verkocht
Images
ContactInfo
Map
1
of
36
Key Largo
43 hibiscus ln
Key Largo
,
FL
33037
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$625,000
1,305
SF
Vermeld:
7/18/2022
$625,000
(1288.89%)
date
Prijs
variance
type
7/18/2022
$625,000
+1288.89%
Vermeld
4/5/2016
$45,000
-10.0%
Verkocht
11/5/2006
$50,000
--
Verkocht
Video
Images
ContactInfo
Map
Key Largo
1616 monmouth ln
Key Largo
,
FL
33037
2
Bd
1
Ba
Mobile / Manufactured
$649,999
Listing by: American Caribbean Real Estate
afgenomen:
9/17/2022
$649,999
(7.01%)
date
Prijs
variance
type
9/17/2022
$649,999
-7.01%
afgenomen
7/13/2022
$699,000