Gallery
Hybride
Map
Terug naar de hoofdinhoud
Florida
Key Largo
33037
algemene instellingen
33037
(0)
Toestand
(0)
Prijs
(0)
Slaapkamers
(0)
Badkamers
(0)
Type
(0)
Vierkante meter
(0)
Voorzieningen
(0)
Acres
(0)
virtueel
(0)
trefwoord
Save Search
72 objecten te koop
in in 33037
1
2
3
4
5
6
Contract
01-16-23
Key Largo
100 oleander dr
Key Largo
,
FL
33037
2
Bd
1
Ba
Single Family Homes
$494,000
2,950
SF
Listing by: Luxe Key Realty, LLC.
Contract:
1/16/2023
$494,000
date
Prijs
variance
type
1/16/2023
$494,000
--
Contract
12/3/2022
$494,000
-7.49%
afgenomen
11/15/2022
$534,000
-6.97%
afgenomen
10/17/2022
$574,000
--
Vermeld
Video
Images
ContactInfo
Map
Key Largo
325 calusa street 415
Key Largo
,
FL
33037
2
Bd
1
Ba
Mobile / Manufactured
$429,000
1,820
SF
Listing by: RE/MAX All Keys Real Estate
Vermeld:
10/13/2022
$429,000
date
Prijs
variance
type
10/13/2022
$429,000
--
Vermeld
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
02-10-23
Key Largo
94825 overseas hwy 6
Key Largo
,
FL
33037
3
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$1,679,000
1,715
SF
Listing by: Coldwell Banker Realty
Contract:
2/10/2023
$1,679,000
date
Prijs
variance
type
2/10/2023
$1,679,000
--
Contract
10/10/2022
$1,679,000
--
Vermeld
Video
Images
ContactInfo
Map
Key Largo
35 bass ave
Key Largo
,
FL
33037
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$799,900
5,125
SF
Listing by: Brokernation Real Estate Doral, LLC
afgenomen:
2/21/2023
$799,900
(5.88%)
date
Prijs
variance
type
2/21/2023
$799,900
-5.88%
afgenomen
11/6/2022
$849,900
-2.86%
afgenomen
10/4/2022
$874,900
+26.25%
Vermeld
1/3/2022
$693,000
+307.65%
Verkocht
10/16/2020
$170,000
+88.89%
Verkocht
4/1/2020
$90,000
--
Verkocht
Images
ContactInfo
Map
1
of
40
Key Largo
94825 overseas hwy
Key Largo
,
FL
33037
Land
$798,000
Vermeld:
9/25/2022
$798,000
(105.14%)
date
Prijs
variance
type
9/25/2022
$798,000
+105.14%
Vermeld
5/24/2022
$389,000
--
Verkocht
5/1/2022
$389,000
--
Contract
4/1/2022
$389,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
50
Key Largo
97652 overseas highway, #c-9
Key Largo
,
FL
33037
2
Bd
2/1
Ba
Condominiums
$765,000
1,418
SF
Vermeld:
9/19/2022
$765,000
date
Prijs
variance
type
9/19/2022
$765,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
34
Key Largo
103620 overseas hwy trailer
Key Largo
,
FL
33037
2
Bd
2
Ba
Mobile / Manufactured
$100,000
2,100
SF
Vermeld:
9/6/2022
$100,000
date
Prijs
variance
type
9/6/2022
$100,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
46
Key Largo
161 ocean bay dr, #2
Key Largo
,
FL
33037
2
Bd
3/1
Ba
Condominiums
$1,090,000
1,288
SF
afgenomen:
9/3/2022
$1,090,000
(16.09%)
date
Prijs
variance
type
9/3/2022
$1,090,000
-16.09%
afgenomen
8/27/2022
$1,299,000
+165.64%
Vermeld
10/27/2004
$489,000
+63.00%
Verkocht
9/18/2002
$300,000
+27.66%
Verkocht
11/29/2000
$235,000
--
Verkocht
Images
ContactInfo
Map
Key Largo
353 mahogany drive
Key Largo
,
FL
33037
Land
$210,000
5,350
SF
Listing by: Barbara Eads Realty Inc.
Vermeld:
8/22/2022
$210,000
date
Prijs
variance
type
8/22/2022
$210,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
48
Key Largo
34 seagate
Key Largo
,
FL
33037
5
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$1,175,000
3,808
SF
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
02-15-23
Key Largo
317 king ave
Key Largo
,
FL
33037
5
Bd
4
Ba
Mobile / Manufactured
$425,000
7,500
SF
Listing by: Lifestyle International Realty
Contract:
2/15/2023
$425,000
(14.83%)
date
Prijs
variance
type
2/15/2023
$425,000
-14.83%
Contract
12/13/2022
$499,000
+17.41%
Contract
8/18/2022
$425,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
6
Key Largo
1500 ocean bay dr
Key Largo
,
FL
33037
Land
$1,200
afgenomen:
9/28/2022
$1,200
(4.00%)
date
Prijs
variance
type
9/28/2022
$1,200
-4.00%
afgenomen
8/16/2022
$1,250
-99.78%
Vermeld
10/29/2021
$575,000
+15.00%
Verkocht
7/14/2021
$500,000
+0.00%
Verkocht
7/9/2021
$499,999
+5.26%
Verkocht
6/24/2021
$475,000
+13.10%
Verkocht
5/20/2021
$420,000
-3.45%
Verkocht
4/23/2021
$435,000
-2.25%
Verkocht
2/8/2021
$445,000
+11.25%
Verkocht
1/27/2021
$400,000
+12.68%
Verkocht
7/13/2020
$355,000
+14.52%
Verkocht
1/16/2020
$310,000
-8.55%
Verkocht
5/24/2019
$339,000
+1.95%
Verkocht
3/4/2019
$332,500
+0.76%
Verkocht
11/6/2018
$330,000
+3.77%
Verkocht
7/26/2018
$318,000
+4.23%
Verkocht
3/13/2018
$305,100
+50.30%
Verkocht
11/14/2017
$203,000
-32.11%
Verkocht
12/11/2016
$299,000
+15.00%
Verkocht
3/14/2016
$260,000
-7.14%
Verkocht
11/2/2015
$280,000
+20.17%
Verkocht
4/10/2015
$233,000
-2.92%
Verkocht
12/7/2014
$240,000
+17.07%
Verkocht
5/15/2014
$205,000
+36.67%
Verkocht
2/27/2014
$150,000
-25.93%
Verkocht
9/13/2013
$202,500
+34.11%
Verkocht
6/27/2012
$151,000
-5.03%
Verkocht
1/2/2012
$159,000
+22.31%
Verkocht
12/1/2011
$130,000
-1.52%
Verkocht
7/20/2011
$132,000
-12.00%
Verkocht
5/26/2011
$150,000
+934.48%
Verkocht
1/27/2011
$14,500
-90.14%
Verkocht
6/24/2010
$147,000
-42.35%
Verkocht
8/17/2009
$240,000
-53.85%
Verkocht
8/17/2009
$255,000
+6.25%
Verkocht
10/13/2005
$520,000
+9.47%
Verkocht
6/27/2005
$475,000
+30.14%
Verkocht
11/15/2004
$365,000
+8.96%
Verkocht
7/23/2004
$335,000
-4.29%
Verkocht
3/25/2004
$350,000
+3.24%
Verkocht
10/15/2003
$339,000
+26.49%
Verkocht
7/9/2003
$268,000
-0.74%
Verkocht
5/6/2003
$270,000
+17.90%
Verkocht
10/23/2002
$229,000
+11.71%
Verkocht
7/22/2002
$205,000
+10.81%
Verkocht
7/15/2002
$185,000
+8.82%
Verkocht
4/2/2002
$170,000
+36.00%
Verkocht
5/30/2001
$125,000
+9.65%
Verkocht
4/17/2001
$114,000
+3.64%
Verkocht
12/12/2000
$110,000
-5.98%
Verkocht
9/15/2000
$117,000
+8.33%
Verkocht
8/8/2000
$108,000
+3.85%
Verkocht
11/8/1999
$104,000
-5.45%
Verkocht
10/6/1999
$110,000
-1.79%
Verkocht
8/9/1999
$112,000
+4.19%
Verkocht
3/25/1999
$107,500
+34.38%
Verkocht
8/21/1998
$80,000
-38.46%
Verkocht
6/26/1998
$130,000
+26.21%
Verkocht
6/23/1998
$103,000
-6.36%
Verkocht
4/8/1998
$110,000
+9.45%
Verkocht
3/8/1998
$100,500
+9.24%
Verkocht
8/5/1997
$92,000
-3.16%
Verkocht
5/5/1997
$95,000
+15.85%
Verkocht
4/3/1997
$82,000