Gallery
Hybride
Map
Terug naar de hoofdinhoud
Florida
Key Largo
33037
algemene instellingen
33037
(0)
Toestand
(0)
Prijs
(0)
Slaapkamers
(0)
Badkamers
(0)
Type
(0)
Vierkante meter
(0)
Voorzieningen
(0)
Acres
(0)
virtueel
(0)
trefwoord
Save Search
72 objecten te koop
in in 33037
1
2
3
4
5
6
Location
Map
Draw
Radius
Images
ContactInfo
Map
1
of
8
Key Largo
100 morris ln, b-2
Key Largo
,
FL
33037
Land
$199,000
Listing by: Coldwell Banker Schmitt R.E.
Vermeld:
2/22/2023
$199,000
date
Prijs
variance
type
2/22/2023
$199,000
--
Vermeld
Video
Images
ContactInfo
Map
Key Largo
97652 overseas hwy, #m6
Key Largo
,
FL
33037
2
Bd
1
Ba
Condominiums
$574,500
Listing by: RE/MAX All Keys Real Estate
Vermeld:
2/5/2023
$574,500
date
Prijs
variance
type
2/5/2023
$574,500
--
Vermeld
Video
Images
ContactInfo
Map
Key Largo
5 mangrove ln
Key Largo
,
FL
33037
2
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$1,379,000
5,901
SF
Listing by: The Firm Realty Group
Vermeld:
1/25/2023
$1,379,000
(420.38%)
date
Prijs
variance
type
1/25/2023
$1,379,000
+420.38%
Vermeld
10/17/2012
$265,000
-57.94%
Verkocht
1/3/2005
$630,000
+230.71%
Verkocht
8/10/1998
$190,500
--
Verkocht
Video
Images
ContactInfo
Map
Key Largo
120 e shore dr
Key Largo
,
FL
33037
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$3,795,000
21,750
SF
Listing by: The Firm Realty Group
Vermeld:
1/25/2023
$3,795,000
(153.85%)
date
Prijs
variance
type
1/25/2023
$3,795,000
+153.85%
Vermeld
7/3/2019
$1,495,000
+24.58%
Verkocht
10/27/2017
$1,200,000
--
Verkocht
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
06-30-23
Key Largo
windward ave, #98461
Key Largo
,
FL
33037
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$499,000
Listing by: American Caribbean Real Estate
Contract:
6/30/2023
$499,000
(4.95%)
date
Prijs
variance
type
6/30/2023
$499,000
-4.95%
Contract
3/18/2023
$525,000
-1.87%
afgenomen
1/16/2023
$535,000
--
Vermeld
Video
Images
ContactInfo
Map
Key Largo
19 al canta ln
Key Largo
,
FL
33037
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$1,499,000
5,250
SF
Listing by: Vision Realty of Miami
Vermeld:
1/3/2023
$1,499,000
date
Prijs
variance
type
1/3/2023
$1,499,000
--
Vermeld
Video
Images
ContactInfo
Map
Key Largo
202 atlantic blvd
Key Largo
,
FL
33037
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$2,800,000
9,375
SF
Listing by: Realty One Group Estates
Vermeld:
12/27/2022
$2,800,000
(150.0%)
date
Prijs
variance
type
12/27/2022
$2,800,000
+150.0%
Vermeld
8/29/2017
$1,120,000
+72.31%
Verkocht
11/20/2013
$650,000
--
Verkocht
Video
Images
ContactInfo
Map
Key Largo
21 mockingbird rd
Key Largo
,
FL
33037
4
Bd
3
Ba
Single Family Homes
$897,500
4,336
SF
Listing by: Lakeview Properties Realty Inc
Vermeld:
12/21/2022
$897,500
(245.19%)
date
Prijs
variance
type
12/21/2022
$897,500
+245.19%
Vermeld
2/23/2010
$260,000
-50.94%
Verkocht
3/20/2006
$530,000
+178.95%
Verkocht
9/30/2005
$190,000
--
Verkocht
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
12-19-22
Key Largo
97652 overseas hwy, #ph3
Key Largo
,
FL
33037
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$799,000
Listing by: RE/MAX All Keys Real Estate
Contract:
12/19/2022
$799,000
date
Prijs
variance
type
12/19/2022
$799,000
--
Contract
12/4/2022
$799,000
+73.70%
Vermeld
5/17/2010
$460,000
--
Verkocht
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
01-19-23
Key Largo
1007 hialeah ln
Key Largo
,
FL
33037
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$1,170,000
4,285
SF
Listing by: Premier Real Estate Sales Inc.
Contract:
1/19/2023
$1,170,000
date
Prijs
variance
type
1/19/2023
$1,170,000
--
Contract
12/5/2022
$1,170,000
-7.87%
afgenomen
11/8/2022
$1,270,000
+69.33%
Vermeld
6/10/2022
$750,000
--
Verkocht
Video
Images
ContactInfo
Map
Key Largo
104500 overseas, #a403
Key Largo
,
FL
33037
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$795,000
Listing by: Coldwell Banker Schmitt R.E.
afgenomen:
2/16/2023
$795,000
(7.56%)
date
Prijs
variance
type
2/16/2023
$795,000
-7.56%
afgenomen
1/6/2023
$860,000
-1.71%
afgenomen
11/7/2022
$875,000
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
51
Contract
02-22-23
Key Largo
325 calusa st 205
Key Largo
,
FL
33037
Land
$749,999
1,850
SF
Listing by: RE/MAX All Keys Real Estate
Contract:
2/22/2023
$749,999
date
Prijs
variance
type
2/22/2023
$749,999
--
Contract
10/27/2022
$749,999