Gallery
Hybride
Map
Terug naar de hoofdinhoud
Florida
Homestead
33034
algemene instellingen
33034
(0)
Toestand
(0)
Prijs
(0)
Slaapkamers
(0)
Badkamers
(0)
Type
(0)
Vierkante meter
(0)
Voorzieningen
(0)
Acres
(0)
virtueel
(0)
trefwoord
Save Search
13 objecten te koop
in in 33034
1
2
Location
Map
Draw
Radius
Images
ContactInfo
Map
1
of
22
Florida City
1100 w. palm drive, #model a
Florida City
,
FL
33034
5
Bd
4/1
Ba
Single Family Home
$545,900
2,281
SF
Vermeld:
11/15/2023
$545,900
date
Prijs
variance
type
11/15/2023
$545,900
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
21
Florida City
221 nw 13 place
Florida City
,
FL
33034
5
Bd
4/1
Ba
Single Family Home
$569,900
Vermeld:
12/3/2023
$569,900
date
Prijs
variance
type
12/3/2023
$569,900
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
9
Homestead
1445 se 7 ter
Homestead
,
FL
33034
4
Bd
3/1
Ba
Multi-Family Home
$509,290
1,804
SF
Vermeld:
12/3/2023
$509,290
date
Prijs
variance
type
12/3/2023
$509,290
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
10
Homestead
terra sol, #carnation
SW 172nd Ave & SW 336th St
,
Homestead
,
FL
33034
3
Bd
2/1
Ba
Multi-Family Home
$459,990
1,649
SF
is gestegen:
10/12/2023
$459,990
(1.10%)
date
Prijs
variance
type
10/12/2023
$459,990
+1.10%
is gestegen
2/12/2023
$454,990
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
11
Homestead
terra sol, #water lilly
SW 172nd Ave & SW 336th St
,
Homestead
,
FL
33034
4
Bd
3/1
Ba
Multi-Family Home
$482,990
1,804
SF
is gestegen:
10/12/2023
$482,990
(1.05%)
date
Prijs
variance
type
10/12/2023
$482,990
+1.05%
is gestegen
2/12/2023
$477,990
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
8
Homestead
713 se 14 ct
Homestead
,
FL
33034
3
Bd
2/1
Ba
Multi-Family Home
$459,990
1,649
SF
:
6/27/2025
$459,990
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$459,990
--
6/27/2025
$459,990
-1.27%
afgenomen
12/21/2023
$465,890
+1.28%
is gestegen
12/3/2023
$459,990
+1.10%
Vermeld
5/19/2023
$454,990
--
buiten de markt
5/6/2023
$454,990
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
11
Homestead
terra sol, #iris
SW 172nd Ave & SW 336th St
,
Homestead
,
FL
33034
3
Bd
3/1
Ba
Multi-Family Home
$464,990
1,671
SF
is gestegen:
10/12/2023
$464,990
(1.09%)
date
Prijs
variance
type
10/12/2023
$464,990
+1.09%
is gestegen
2/12/2023
$459,990
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
10
Homestead
721 se 15 st
Homestead
,
FL
33034
3
Bd
3/1
Ba
Multi-Family Home
$475,990
1,746
SF
is gestegen:
6/27/2025
$475,990
(2.37%)
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$475,990
+2.37%
is gestegen
3/27/2023
$464,990
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
9
Homestead
734 se 14 ct
Homestead
,
FL
33034
3
Bd
3/1
Ba
Multi-Family Home
$470,765
1,671
SF
Vermeld:
6/27/2025
$470,765
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$470,765
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
21
Florida City
226 nw 13th ct
Florida City
,
FL
33034
5
Bd
4/1
Ba
Single Family Home
$569,900
Vermeld:
6/27/2025
$569,900
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$569,900
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
21
Florida City
232 nw 13 ct
Florida City
,
FL
33034
5
Bd
4/1
Ba
Single Family Home
$545,900
Vermeld:
6/27/2025
$545,900
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$545,900
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
12
Homestead
terra sol, #poppy
SW 172nd Ave & SW 336th St
,
Homestead
,
FL
33034
3
Bd
3/1
Ba
Multi-Family Home
$469,990
1,746
SF
is gestegen:
10/12/2023
$469,990
(1.08%)
date
Prijs
variance
type
10/12/2023
$469,990
+1.08%
is gestegen
2/12/2023
$464,990