Gallery
Hybride
Map
Terug naar de hoofdinhoud
Florida
Homestead
33032
algemene instellingen
33032
(0)
Toestand
(0)
Prijs
(0)
Slaapkamers
(0)
Badkamers
(0)
Type
(0)
Vierkante meter
(0)
Voorzieningen
(0)
Acres
(0)
virtueel
(0)
trefwoord
Save Search
30 objecten te koop
in in 33032
1
2
3
Location
Map
Draw
Radius
Images
ContactInfo
Map
1
of
12
Homestead
23349 sw 128 ave
Homestead
,
FL
33032
3
Bd
2/1
Ba
Multi-Family Home
$474,030
1,668
SF
Vermeld:
11/22/2023
$474,030
date
Prijs
variance
type
11/22/2023
$474,030
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
12
Homestead
24330 sw 128 ave
Homestead
,
FL
33032
3
Bd
2/1
Ba
Multi-Family Home
$487,890
1,561
SF
Vermeld:
11/20/2023
$487,890
date
Prijs
variance
type
11/20/2023
$487,890
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
21
Homestead
harmony parc, #lotus
14800 SW 264th Street
,
Homestead
,
FL
33032
4
Bd
2/1
Ba
Multi-Family Home
$468,990
1,878
SF
:
6/27/2025
$468,990
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$468,990
--
6/27/2025
$468,990
+7.57%
is gestegen
5/2/2024
$435,990
--
5/2/2024
$435,990
-6.03%
afgenomen
10/12/2023
$463,990
--
10/12/2023
$463,990
+4.04%
is gestegen
4/21/2023
$445,990
+2.29%
is gestegen
3/3/2023
$435,990
+1.63%
is gestegen
1/5/2023
$428,990
+0.70%
is gestegen
12/21/2022
$425,990
+1.19%
is gestegen
5/11/2022
$420,990
+0.96%
is gestegen
4/1/2022
$416,990
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
19
Homestead
harmony parc, #clover
14800 SW 264th Street
,
Homestead
,
FL
33032
3
Bd
2/1
Ba
Multi-Family Home
$440,990
1,464
SF
:
6/27/2025
$440,990
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$440,990
--
6/27/2025
$440,990
+8.09%
is gestegen
5/2/2024
$407,990
--
5/2/2024
$407,990
-6.42%
afgenomen
10/12/2023
$435,990
--
10/12/2023
$435,990
+4.31%
is gestegen
4/21/2023
$417,990
+2.45%
is gestegen
3/3/2023
$407,990
+1.75%
is gestegen
1/5/2023
$400,990
+0.75%
is gestegen
12/21/2022
$397,990
+1.27%
is gestegen
5/11/2022
$392,990
+1.03%
is gestegen
4/20/2022
$388,990
-2.51%
afgenomen
4/20/2022
$398,990
+2.57%
is gestegen
4/1/2022
$388,990
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
11
Homestead
12705 sw 232nd st., #ayla
Homestead
,
FL
33032
3
Bd
3
Ba
Single Family Home
$627,990
1,827
SF
Vermeld:
6/27/2025
$627,990
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$627,990
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
14
Homestead
12705 sw 232nd st., #carmel
Homestead
,
FL
33032
4
Bd
2/1
Ba
Single Family Home
$661,990
2,541
SF
Vermeld:
6/27/2025
$661,990
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$661,990
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
9
Homestead
23275 sw 133 ave
Homestead
,
FL
33032
3
Bd
3
Ba
Single Family Home
$636,390
1,827
SF
Vermeld:
6/27/2025
$636,390
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$636,390
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
4
Naranja
14590 sw 260 street
Naranja
,
FL
33032
4
Bd
3
Ba
Multi-Family Home
$457,900
Vermeld:
11/21/2023
$457,900
date
Prijs
variance
type
11/21/2023
$457,900
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
4
Princeton
26120 sw 146 ave
Princeton
,
FL
33032
4
Bd
3
Ba
Multi-Family Home
$447,900
Vermeld:
6/27/2025
$447,900
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$447,900
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
14
Homestead
harmony parc, #ivy
14800 SW 264th Street
,
Homestead
,
FL
33032
3
Bd
2/1
Ba
Multi-Family Home
$448,990
1,561
SF
:
6/27/2025
$448,990
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$448,990
--
6/27/2025
$448,990
+7.93%
is gestegen
5/2/2024
$415,990
--
5/2/2024
$415,990
-6.31%
afgenomen
10/12/2023
$443,990
--
10/12/2023
$443,990
+4.23%
is gestegen
4/21/2023
$425,990
+2.40%
is gestegen
3/3/2023
$415,990
+1.71%
is gestegen
1/5/2023
$408,990
+0.74%
is gestegen
12/21/2022
$405,990
+1.25%
is gestegen
5/11/2022
$400,990
+1.01%
is gestegen
4/1/2022
$396,990
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
14
Homestead
harmony parc, #juniper
14800 SW 264th Street
,
Homestead
,
FL
33032
3
Bd
2/1
Ba
Multi-Family Home
$455,990
1,654
SF
:
6/27/2025
$455,990
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$455,990
--
6/27/2025
$455,990
+7.80%
is gestegen
5/2/2024
$422,990
--
5/2/2024
$422,990
-6.21%
afgenomen
10/12/2023
$450,990
--
10/12/2023
$450,990
+4.16%
is gestegen
4/21/2023
$432,990
+2.36%
is gestegen
3/3/2023
$422,990
+1.68%
is gestegen
1/5/2023
$415,990
+0.73%
is gestegen
12/21/2022
$412,990
+1.23%
is gestegen
5/11/2022
$407,990
+0.99%
is gestegen
4/20/2022
$403,990
+1.00%
is gestegen
4/1/2022
$399,990
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
16
Homestead
harmony parc, #orchid
14800 SW 264th Street
,
Homestead
,
FL
33032
4
Bd
3
Ba
Multi-Family Home
$471,990
1,897
SF
:
6/27/2025
$471,990
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$471,990
--
6/27/2025
$471,990
+7.52%
is gestegen
5/2/2024
$438,990
--
5/2/2024
$438,990
-6.00%
afgenomen
10/12/2023
$466,990
--
10/12/2023
$466,990
+4.01%
is gestegen
4/21/2023
$448,990
+2.28%
is gestegen
3/3/2023
$438,990
+1.62%
is gestegen
1/5/2023
$431,990
+0.70%
is gestegen
12/21/2022
$428,990
+1.18%
is gestegen
5/11/2022
$423,990
+0.95%
is gestegen
4/20/2022
$419,990
-2.33%
afgenomen
4/1/2022
$429,990