Gallery
Hybride
Map
Terug naar de hoofdinhoud
Florida
Homestead
33030
algemene instellingen
33030
(0)
Toestand
(0)
Prijs
(0)
Slaapkamers
(0)
Badkamers
(0)
Type
(0)
Vierkante meter
(0)
Voorzieningen
(0)
Acres
(0)
virtueel
(0)
trefwoord
Save Search
18 objecten te koop
in in 33030
1
2
Location
Map
Draw
Radius
Images
ContactInfo
Map
1
of
12
Homestead
sedona estates, #edlin
29171 SW 167th Avenue
,
Homestead
,
FL
33030
4
Bd
3
Ba
Single Family Home
$702,990
2,403
SF
:
6/27/2025
$702,990
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$702,990
--
6/27/2025
$702,990
+8.32%
is gestegen
5/2/2024
$648,990
-7.68%
afgenomen
10/25/2023
$702,990
+0.72%
is gestegen
10/18/2023
$697,990
+0.72%
is gestegen
9/21/2023
$692,990
--
9/21/2023
$692,990
+1.76%
is gestegen
7/13/2023
$680,990
--
7/13/2023
$680,990
+1.04%
is gestegen
5/30/2023
$673,990
--
5/30/2023
$673,990
+1.05%
is gestegen
4/21/2023
$666,990
+1.99%
is gestegen
3/3/2023
$653,990
+0.77%
is gestegen
1/5/2023
$648,990
+0.78%
is gestegen
5/6/2022
$643,990
+1.10%
is gestegen
4/20/2022
$636,990
+1.59%
is gestegen
4/15/2022
$626,990
+1.13%
is gestegen
4/1/2022
$619,990
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
11
Homestead
29020 sw 171 ave
Homestead
,
FL
33030
5
Bd
4
Ba
Single Family Home
$890,240
3,468
SF
Listing by: Lennar Realty Inc
Contract:
1/8/2024
$895,240
date
Prijs
variance
type
1/8/2024
$895,240
--
Contract
12/19/2023
$895,240
+0.56%
is gestegen
11/14/2023
$890,240
+0.14%
is gestegen
10/25/2023
$888,990
+0.57%
is gestegen
10/18/2023
$883,990
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
9
Homestead
17061 sw 290 ter
Homestead
,
FL
33030
4
Bd
3/1
Ba
Single Family Home
$767,340
2,648
SF
Vermeld:
11/14/2023
$767,340
date
Prijs
variance
type
11/14/2023
$767,340
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
16
Homestead
19723 sw 322 st
Homestead
,
FL
33030
4
Bd
3/1
Ba
Single Family Home
$629,720
2,648
SF
Vermeld:
12/4/2023
$629,720
date
Prijs
variance
type
12/4/2023
$629,720
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
12
Homestead
silverland estates, #edlin
SW 197th Ave. & SW 320th St.
,
Homestead
,
FL
33030
4
Bd
3
Ba
Single Family Home
$679,990
2,403
SF
:
6/27/2025
$679,990
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$679,990
--
6/27/2025
$679,990
+2.26%
is gestegen
5/2/2024
$664,990
--
5/2/2024
$664,990
-1.48%
afgenomen
10/12/2023
$674,990
+1.50%
is gestegen
1/17/2023
$664,990
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
17
Homestead
silverland estates, #fontana
SW 197th Ave. & SW 320th St.
,
Homestead
,
FL
33030
4
Bd
3/1
Ba
Single Family Home
$709,990
2,648
SF
:
6/27/2025
$709,990
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$709,990
--
6/27/2025
$709,990
+2.16%
is gestegen
5/2/2024
$694,990
--
5/2/2024
$694,990
-1.42%
afgenomen
10/12/2023
$704,990
+1.44%
is gestegen
1/17/2023
$694,990
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
12
Homestead
silverland estates, #willow
SW 197th Ave. & SW 320th St.
,
Homestead
,
FL
33030
5
Bd
4/1
Ba
Single Family Home
$779,990
3,468
SF
:
6/27/2025
$779,990
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$779,990
--
6/27/2025
$779,990
+1.96%
is gestegen
5/2/2024
$764,990
--
5/2/2024
$764,990
-1.29%
afgenomen
10/12/2023
$774,990
+1.31%
is gestegen
1/17/2023
$764,990
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
12
Homestead
sedona estates, #willow
29171 SW 167th Avenue
,
Homestead
,
FL
33030
5
Bd
4
Ba
Single Family Home
$813,990
3,468
SF
:
6/27/2025
$813,990
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$813,990
--
6/27/2025
$813,990
+8.68%
is gestegen
5/2/2024
$748,990
-7.99%
afgenomen
10/25/2023
$813,990
--
10/25/2023
$813,990
+0.62%
is gestegen
10/18/2023
$808,990
+1.00%
is gestegen
9/21/2023
$800,990
--
9/21/2023
$800,990
+1.52%
is gestegen
7/13/2023
$788,990
--
7/13/2023
$788,990
+0.90%
is gestegen
5/30/2023
$781,990
--
5/30/2023
$781,990
+0.90%
is gestegen
4/21/2023
$774,990
+1.71%
is gestegen
3/3/2023
$761,990
--
3/3/2023
$761,990
+0.40%
is gestegen
2/12/2023
$758,990
+1.34%
is gestegen
1/5/2023
$748,990
+0.67%
is gestegen
5/6/2022
$743,990
+0.95%
is gestegen
4/20/2022
$736,990
+1.38%
is gestegen
4/15/2022
$726,990
+0.97%
is gestegen
4/1/2022
$719,990
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
9
Homestead
17058 sw 290 ter
Homestead
,
FL
33030
4
Bd
3/1
Ba
Single Family Home
$674,916
2,648
SF
afgenomen:
11/30/2023
$674,916
(7.84%)
date
Prijs
variance
type
11/30/2023
$674,916
-7.84%
afgenomen
10/26/2023
$732,340
--
10/26/2023
$732,340
+0.69%
is gestegen
10/18/2023
$727,340
+1.11%
is gestegen
10/8/2023
$719,340
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
11
Homestead
19740 sw 321 st
Homestead
,
FL
33030
5
Bd
4/1
Ba
Single Family Home
$800,840
3,468
SF
Vermeld:
6/27/2025
$800,840
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$800,840
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
9
Homestead
16920 sw 288 ter
Homestead
,
FL
33030
3
Bd
2/1
Ba
Single Family Home
$715,140
2,086
SF
:
10/25/2023
$715,140
date
Prijs
variance
type
10/25/2023
$715,140
--
10/25/2023
$715,140
+0.70%
is gestegen
10/18/2023
$710,140
+0.71%
is gestegen
10/16/2023
$705,140
--
Vermeld
Images
ContactInfo
Map
1
of
19
Homestead
silverland estates, #mulberry
SW 197th Ave. & SW 320th St.
,
Homestead
,
FL
33030
5
Bd
4/1
Ba
Single Family Home
$719,990
2,806
SF
:
6/27/2025
$719,990
date
Prijs
variance
type
6/27/2025
$719,990
--
6/27/2025
$719,990
+2.13%
is gestegen
5/2/2024
$704,990
--
5/2/2024
$704,990
-1.40%
afgenomen
10/12/2023
$714,990
+1.42%
is gestegen
1/17/2023
$704,990