© 2022 CityHomes.com

Terug naar de hoofdinhoud
CityHomes Realestate
Florida Hollywood 33024
algemene instellingen
33024
(0)Toestand
(0)Prijs
(0)Slaapkamers
(0)Badkamers
(0)Type
(0)Vierkante meter
(0)Voorzieningen
(0)Acres
(0)virtueel
(0)trefwoord
Save Search

210 objecten te koop in in 33024

1234567891011
...
16
...
18
Google Maps Static Image
0. 430 NW 98th Ave
Contract 11-30-22
Pembroke Pines
430 nw 98th ave
Pembroke Pines, FL 33024
2 Bd2 Ba
Single Family Homes
$510,000
8,402 SF
Listing by: RE/MAX Royale
Contract:11/30/2022$510,000
datePrijsvariancetype
11/30/2022$510,000--Contract
11/20/2022$510,000-4.67%afgenomen
10/21/2022$535,000+189.19%Vermeld
3/31/2003$185,000+19.35%Verkocht
6/18/2002$155,000+26.02%Verkocht
3/23/2000$123,000--Verkocht
0. 2090 NW 98th Ter
Contract 01-26-23
Pembroke Pines
2090 nw 98th ter
Pembroke Pines, FL 33024
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$530,000
4,900 SF
Listing by: Grand Realty of America, Corp.
Contract:1/26/2023$530,000
datePrijsvariancetype
1/26/2023$530,000--Contract
12/10/2022$530,000-1.85%afgenomen
10/21/2022$540,000+83.05%Vermeld
5/26/2015$295,000--Verkocht
0. 6150 Cleveland St
Hollywood
6150 cleveland st
Hollywood, FL 33024
Other
$899,000
Listing by: MC Realty & Associates Inc
Vermeld:10/17/2022$899,000
datePrijsvariancetype
10/17/2022$899,000--Vermeld
0. 6900 Hope St
Contract 01-04-23
Hollywood
6900 hope st
Hollywood, FL 33024
4 Bd3 Ba
Single Family Homes
$459,000
7,073 SF
Listing by: SOFLO Homes
Contract:1/4/2023$459,000
datePrijsvariancetype
1/4/2023$459,000--Contract
12/6/2022$459,000-2.34%afgenomen
11/13/2022$469,999-2.08%afgenomen
11/6/2022$479,999-4.00%afgenomen
10/27/2022$499,999-1.96%afgenomen
10/17/2022$510,000+85.45%Vermeld
4/12/2017$275,000+65.17%Verkocht
5/31/2016$166,500+4.06%Verkocht
5/23/2016$160,000+52.38%Verkocht
10/26/2000$105,000--Verkocht
0. 3261 Sabal Palm Mnr
Contract 11-13-22
Davie
3261 sabal palm mnr, #208
Davie, FL 33024
2 Bd2 Ba
Condominiums
$270,000
Listing by: BFS Realty Group Inc
Contract:11/13/2022$270,000
datePrijsvariancetype
11/13/2022$270,000--Contract
11/13/2022$270,000--Contract
10/14/2022$270,000--Vermeld
0. 8540 NW 14th St
Pembroke Pines
8540 nw 14th st
Pembroke Pines, FL 33024
4 Bd2 Ba
Single Family Homes
$550,000
7,368 SF
Listing by: Elevate Real Estate Brokers of
afgenomen:11/27/2022$550,000(4.35%)
datePrijsvariancetype
11/27/2022$550,000-4.35%afgenomen
10/11/2022$575,000--Vermeld
0. 7750 NW 42nd St
Contract 10-14-22
Hollywood
7750 nw 42nd st
Hollywood, FL 33024
4 Bd2 Ba
Single Family Homes
$500,000
Listing by: Lifestyle International Realty
Verkocht:11/17/2022$525,000(5.00%)
datePrijsvariancetype
11/17/2022$525,000+5.00%Verkocht
10/14/2022$500,000--Contract
10/1/2022$500,000+209.79%Vermeld
5/8/2012$161,400--Verkocht
0. 6404 Evans St
Hollywood
6404 evans st
Hollywood, FL 33024
4 Bd2 Ba
Single Family Homes
$497,500
6,500 SF
Listing by: World Impact Real Estate
Vermeld:9/29/2022$497,500
datePrijsvariancetype
9/29/2022$497,500--Vermeld
1. 8791 NW 10th St
Pembroke Pines
8791 nw 10th st
Pembroke Pines, FL 33024
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$450,000
1,772 SF
Vermeld:9/23/2022$450,000
datePrijsvariancetype
9/23/2022$450,000--Vermeld
1. 8992 Palm Tree Ln
1. 8992 Palm Tree Ln
1 of 13
Pembroke Pines
8992 palm tree ln, #8992
Pembroke Pines, FL 33024
3 Bd2/1 Ba
Condominiums
$389,000
1,472 SF
Vermeld:9/21/2022$389,000
datePrijsvariancetype
9/21/2022$389,000--Vermeld
1. 2031 NW 96th Ter
1. 2031 NW 96th Ter
1 of 30
Contract 09-25-22
Pembroke Pines
2031 nw 96th ter, #11c
Pembroke Pines, FL 33024
1 Bd1 Ba
Condominiums
$185,000
628 SF
Contract:9/25/2022$185,000
datePrijsvariancetype
9/25/2022$185,000--Contract
9/21/2022$185,000+421.13%Vermeld
7/6/2010$35,500-75.55%Verkocht
9/1/2005$145,200--Verkocht
1. 8211 NW 11th Ct
1. 8211 NW 11th Ct
1 of 19
Pembroke Pines
8211 nw 11th ct
Pembroke Pines, FL 33024
3 Bd3 Ba
Single Family Homes
$539,900
2,293 SF
Vermeld:9/19/2022$539,900
datePrijsvariancetype
9/19/2022$539,900--Vermeld