Gallery
Hybride
Map
Terug naar de hoofdinhoud
Florida
Hollywood
33024
algemene instellingen
33024
(0)
Toestand
(0)
Prijs
(0)
Slaapkamers
(0)
Badkamers
(0)
Type
(0)
Vierkante meter
(0)
Voorzieningen
(0)
Acres
(0)
virtueel
(0)
trefwoord
Save Search
210 objecten te koop
in in 33024
1
2
3
4
5
6
7
8
...
13
...
18
Contract
02-13-23
Hollywood
3021 n 72nd way
Hollywood
,
FL
33024
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$580,000
6,751
SF
Listing by: Rev Realty Group, LLC.
Contract:
2/13/2023
$580,000
date
Prijs
variance
type
2/13/2023
$580,000
--
Contract
2/2/2023
$580,000
+118.87%
Vermeld
4/20/2017
$265,000
+40.96%
Verkocht
12/15/2015
$188,000
-16.44%
Verkocht
11/23/2014
$225,000
+108.33%
Verkocht
6/18/1999
$108,000
--
Verkocht
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
02-10-23
Hollywood
6651 park st
Hollywood
,
FL
33024
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$449,500
6,255
SF
Listing by: Stratwell, LLC
Contract:
2/10/2023
$449,500
date
Prijs
variance
type
2/10/2023
$449,500
--
Contract
1/31/2023
$449,500
+87.37%
Vermeld
8/29/2022
$239,900
+106.63%
Verkocht
5/17/2013
$116,100
--
Verkocht
12/16/2012
$116,100
-56.19%
Verkocht
7/3/2007
$265,000
+217.37%
Verkocht
2/29/2000
$83,500
--
Verkocht
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
02-26-23
Hollywood
7100 raleigh st
Hollywood
,
FL
33024
4
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$460,000
6,764
SF
Listing by: The Keyes Company
Contract:
2/26/2023
$460,000
date
Prijs
variance
type
2/26/2023
$460,000
--
Contract
2/24/2023
$460,000
-1.03%
afgenomen
2/21/2023
$464,800
-2.15%
afgenomen
1/29/2023
$475,000
+256.07%
Vermeld
12/16/2010
$133,400
--
Verkocht
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
02-10-23
Hollywood
411 n 70th ave
Hollywood
,
FL
33024
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$449,900
6,878
SF
Listing by: The Keyes Company
Contract:
2/10/2023
$449,900
date
Prijs
variance
type
2/10/2023
$449,900
--
Contract
1/30/2023
$449,900
+5.88%
is gestegen
11/7/2022
$424,900
+16.41%
Vermeld
11/6/2022
$365,000
--
Verkocht
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
01-30-23
Cooper City
cascada cir, #4284
Cooper City
,
FL
33024
3
Bd
3
Ba
Condo / Townhouse
$537,500
Listing by: The Keyes Company
Contract:
1/30/2023
$537,500
date
Prijs
variance
type
1/30/2023
$537,500
--
Contract
1/26/2023
$537,500
--
Vermeld
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
03-03-23
Pembroke Pines
8840 nw 11th ct
Pembroke Pines
,
FL
33024
2
Bd
1
Ba
Single Family Homes
$415,000
6,263
SF
Listing by: Coldwell Banker Realty
Contract:
3/3/2023
$415,000
date
Prijs
variance
type
3/3/2023
$415,000
--
Contract
2/8/2023
$415,000
--
Contract
1/25/2023
$415,000
+277.27%
Vermeld
5/13/2011
$110,000
-51.11%
Verkocht
6/23/2005
$225,000
--
Verkocht
Video
Images
ContactInfo
Map
Davie
4217 stonecreek, ##4217
Davie
,
FL
33024
3
Bd
2
Ba
Condo / Townhouse
$445,000
Listing by: Miami Real Estate, LLC
Vermeld:
1/22/2023
$445,000
date
Prijs
variance
type
1/22/2023
$445,000
--
Vermeld
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
01-23-23
Pembroke Pines
8620 pasadena blvd
Pembroke Pines
,
FL
33024
4
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$560,000
12,393
SF
Listing by: One Sotheby's Int'l Realty
Contract:
1/23/2023
$560,000
date
Prijs
variance
type
1/23/2023
$560,000
--
Contract
1/17/2023
$560,000
--
Vermeld
Video
Images
ContactInfo
Map
Pembroke Pines
7770 nw 6th st
Pembroke Pines
,
FL
33024
3
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$630,000
12,711
SF
Listing by: Steli Homes Realty
Vermeld:
1/16/2023
$630,000
date
Prijs
variance
type
1/16/2023
$630,000
--
Vermeld
Video
Images
ContactInfo
Map
Hollywood
7040 fillmore st
Hollywood
,
FL
33024
5
Bd
2
Ba
Single Family Homes
$585,000
7,000
SF
Listing by: Coldwell Banker Realty
Vermeld:
1/12/2023
$585,000
(422.32%)
date
Prijs
variance
type
1/12/2023
$585,000
+422.32%
Vermeld
2/7/2000
$112,000
--
Verkocht
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
01-31-23
Pembroke Pines
2200 nw 78th ave, #105
Pembroke Pines
,
FL
33024
2
Bd
2
Ba
Condominiums
$280,000
Listing by: Olympus Executive Realty Inc
Contract:
1/31/2023
$280,000
date
Prijs
variance
type
1/31/2023
$280,000
--
Contract
Video
Images
ContactInfo
Map
Contract
01-23-23
Pembroke Pines
nw 79th way, #1838
Pembroke Pines
,
FL
33024
3
Bd
3
Ba
Condo / Townhouse
$440,000
Listing by: Elite Alliance Realty LLC
Contract:
1/23/2023
$440,000
date
Prijs
variance
type
1/23/2023
$440,000
--
Contract
1/10/2023
$440,000