© 2022 CityHomes.com

Terug naar de hoofdinhoud
CityHomes Realestate
Florida Hollywood 33024
algemene instellingen
33024
(0)Toestand
(0)Prijs
(0)Slaapkamers
(0)Badkamers
(0)Type
(0)Vierkante meter
(0)Voorzieningen
(0)Acres
(0)virtueel
(0)trefwoord
Save Search

210 objecten te koop in in 33024

123456
...
11
...
18
Google Maps Static Image
1. Sienna
1. Sienna
1 of 4
Cooper City
sienna, #cezanne
8701 Sheridan Street, Cooper City, FL 33024
5 Bd4/1 Ba
Single Family Home
$1,459,990
4,395 SF
:11/16/2023$1,459,990
datePrijsvariancetype
11/16/2023$1,459,990--
11/16/2023$1,459,990+5.42%is gestegen
11/3/2023$1,384,990+4.53%is gestegen
11/1/2023$1,324,990--Vermeld
1. Sienna
1. Sienna
1 of 4
Cooper City
sienna, #miro
8701 Sheridan Street, Cooper City, FL 33024
5 Bd4/1 Ba
Single Family Home
$1,315,990
4,168 SF
Vermeld:11/3/2023$1,315,990
datePrijsvariancetype
11/3/2023$1,315,990--Vermeld
1. 2641 N.W. 87th Terrace
1. 2641 N.W. 87th Terrace
1 of 4
Cooper City
2641 n.w. 87th terrace
Cooper City, FL 33024
4 Bd3/1 Ba
Single Family Home
$1,291,810
3,625 SF
Vermeld:11/17/2023$1,291,810
datePrijsvariancetype
11/17/2023$1,291,810--Vermeld
1. 2642 N.W. 87th Terrace
1. 2642 N.W. 87th Terrace
1 of 4
Cooper City
2642 n.w. 87th terrace
Cooper City, FL 33024
4 Bd3/1 Ba
Single Family Home
$1,337,600
3,625 SF
Vermeld:11/29/2023$1,337,600
datePrijsvariancetype
11/29/2023$1,337,600--Vermeld
1. Sienna
1. Sienna
1 of 4
Cooper City
sienna, #picasso
8701 Sheridan Street, Cooper City, FL 33024
3 Bd2/1 Ba
Single Family Home
$1,116,990
2,993 SF
Vermeld:11/3/2023$1,116,990
datePrijsvariancetype
11/3/2023$1,116,990--Vermeld
1. Sienna
1. Sienna
1 of 4
Cooper City
sienna, #sandro
8701 Sheridan Street, Cooper City, FL 33024
4 Bd3/1 Ba
Single Family Home
$1,269,990
3,915 SF
Vermeld:11/3/2023$1,269,990
datePrijsvariancetype
11/3/2023$1,269,990--Vermeld
1. Sienna
1. Sienna
1 of 4
Cooper City
sienna, #warhol
8701 Sheridan Street, Cooper City, FL 33024
3 Bd3 Ba
Single Family Home
$1,114,990
2,349 SF
is gestegen:11/16/2023$1,114,990(6.19%)
datePrijsvariancetype
11/16/2023$1,114,990+6.19%is gestegen
11/13/2023$1,049,990+8.81%is gestegen
11/9/2023$964,990-8.10%afgenomen
11/3/2023$1,049,990--Vermeld
1. 2651 N.W. 87th Terrace
1. 2651 N.W. 87th Terrace
1 of 4
Cooper City
2651 n.w. 87th terrace
Cooper City, FL 33024
4 Bd3/1 Ba
Single Family Home
$1,359,210
3,915 SF
Vermeld:11/19/2023$1,359,210
datePrijsvariancetype
11/19/2023$1,359,210--Vermeld
1. Sienna
1. Sienna
1 of 4
Cooper City
sienna, #kahlo
8701 Sheridan Street, Cooper City, FL 33024
4 Bd3/1 Ba
Single Family Home
$1,215,990
3,625 SF
Vermeld:11/3/2023$1,215,990
datePrijsvariancetype
11/3/2023$1,215,990--Vermeld
1. 63 N Ave
1. 63 N Ave
1 of 4
Hollywood
63 n ave
Hollywood, FL 33024
Land
$700,000
12,670 SF
Listing by: Coldwell Banker Realty
Vermeld:5/31/2023$700,000
datePrijsvariancetype
5/31/2023$700,000--Vermeld
0. 200 Ashbury Rd
Hollywood
200 ashbury rd, #305
Hollywood, FL 33024
1 Bd1 Ba
Condominiums
$144,777
Listing by: Madison Allied LLC
afgenomen:4/3/2023$144,777(0.15%)
datePrijsvariancetype
4/3/2023$144,777-0.15%afgenomen
3/11/2023$144,999+11.73%is gestegen
1/22/2023$129,777-7.30%afgenomen
1/8/2023$139,999+233.33%Vermeld
5/3/2016$42,000--Verkocht
1. 6890 Tyler St
Contract 03-29-23
Hollywood
6890 tyler st
Hollywood, FL 33024
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$425,000
7,702 SF
Contract:3/29/2023$425,000
datePrijsvariancetype
3/29/2023$425,000--Contract
3/13/2023$425,000--Vermeld