© 2022 CityHomes.com

Terug naar de hoofdinhoud
CityHomes Realestate
Florida Long Key 33001
algemene instellingen
33001
(0)Toestand
(0)Prijs
(0)Slaapkamers
(0)Badkamers
(0)Type
(0)Vierkante meter
(0)Voorzieningen
(0)Acres
(0)virtueel
(0)trefwoord
Save Search

6 objecten te koop in in 33001

Google Maps Static Image
1. 65821 Overseas Hwy 328
Contract 02-03-23
Long Key
65821 overseas hwy 328
Long Key, FL 33001
3 Bd2 Ba
Single Family Homes
$699,000
Listing by: Fresh Start Real Estate, LLC.
Contract:2/3/2023$699,000
datePrijsvariancetype
2/3/2023$699,000--Contract
1/31/2023$699,000--Vermeld
1. 65821 Overseas Hwy
1. 65821 Overseas Hwy
1 of 7
Long Key
65821 overseas hwy
Long Key, FL 33001
1 Bd1/1 Ba
Mobile / Manufactured
$325,000
Verkocht:8/10/2022$339,999(4.62%)
datePrijsvariancetype
8/10/2022$339,999+4.62%Verkocht
8/6/2022$325,000-4.41%
8/6/2022$325,000--Vermeld
4/29/2022$339,999--Contract
4/29/2022$339,999--Vermeld
0. 65821 Overseas Hwy
Long Key
65821 overseas hwy
Long Key, FL 33001
3 Bd1 Ba
Mobile / Manufactured
$425,000
2,020 SF
Listing by: Gallery Estates International Realty
afgenomen:3/4/2023$425,000(2.32%)
datePrijsvariancetype
3/4/2023$425,000-2.32%afgenomen
7/12/2022$435,099--Vermeld
0. 128-126 Zane Grey Creek Dr
Long Key
128-126 zane grey creek dr
Long Key, FL 33001
2 Bd1 Ba
Single Family Homes
$1,267,000
9,782 SF
Listing by: Island Breeze Realty, LLC
afgenomen:1/19/2023$1,267,000(1.93%)
datePrijsvariancetype
1/19/2023$1,267,000-1.93%afgenomen
6/24/2022$1,292,000--Vermeld
1. 65821 Overseas Hwy
1. 65821 Overseas Hwy
1 of 30
Long Key
65821 overseas hwy, #404
Long Key, FL 33001
1 Bd1 Ba
Condominiums
$445,000
835 SF
Vermeld:6/20/2022$445,000(71.15%)
datePrijsvariancetype
6/20/2022$445,000+71.15%Vermeld
6/21/2021$260,000--Verkocht
1. 101 Sands Ln
1. 101 Sands Ln
1 of 29
Contract
Long Key
101 sands ln
Long Key, FL 33001
3 Bd3 Ba
Single Family Homes
$1,499,000
4,064 SF