schedule a property tour

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en de Google Privacybeleid en Servicevoorwaarden van toepassing zijn.

Door verder te gaan, stemt u ermee in om oproepen, sms-berichten en voicemails te ontvangen op het nummer dat u hebt opgegeven (kan worden opgenomen en mogelijk automatisch worden gekozen en vooraf opgenomen en kunstmatige stemmen gebruiken), en e-mail van CityHomes, Opcity, realtor.com en hun netwerk van serviceproviders over uw vraag en andere aan huis gerelateerde zaken. Bericht-/datatarieven kunnen van toepassing zijn. Deze toestemming geldt ook als u op een bel-me-niet-lijst staat en is geen aankoopvoorwaarde.

zips near Cooper City, FL

Homes For Sale In 33024

Expand
5842 SW 117th Ave
Size
Financial
Details
FloridaCooper City5842 SW 117th Ave

Beschrijving

5842 SW 117th Ave,

Cooper City, FL 33330

Banyan model 4 bedroom (family room possible 4th bedroom) 2 full baths - impact windows and doors - NEW ROOF IN 2021 - newer appliances - remodeled kitchen - covered patio - open pool area - Tiki Hut - storage shed included - oversized pool w/equipment - widened concrete driveway - corner lot - room for a boat - newer a/c system 2017 - crown molding - new pool pump - upgraded garage door - full wind mitigation - ring door bell system - seamless gutters - freshly painted exterior - call LA if any questions - all Cooper City "A" rated schools -NO HOA FEES.

• Parking
Listing By: Berkshire Hathaway HomeServices Florida Realty via Data Source: MIAMI MLS 
4
Slaapkamers
2
Full Baths
8
Total rooms
$674,850
price
$510
Monthly taxes
$6,122
Annual taxes
Single Family Homes
Soort onroerend goed
1981
Bouwjaar huis
Griffin
Schools
Pioneer
Middenbouw
Cooper City
Hoog
648529
Web-id
1350
Days Posted

Prijsgeschiedenis

datepricevariancetype
9/28/2022$674,850 3.02 %afgenomen
9/12/2022$695,850-Vermeld
listing agent: Charles Forcucci
2,551 Vierkante voet
interior
0.22 Landerijen