schedule a property tour

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en de Google Privacybeleid en Servicevoorwaarden van toepassing zijn.

Door verder te gaan, stemt u ermee in om oproepen, sms-berichten en voicemails te ontvangen op het nummer dat u hebt opgegeven (kan worden opgenomen en mogelijk automatisch worden gekozen en vooraf opgenomen en kunstmatige stemmen gebruiken), en e-mail van CityHomes, Opcity, realtor.com en hun netwerk van serviceproviders over uw vraag en andere aan huis gerelateerde zaken. Bericht-/datatarieven kunnen van toepassing zijn. Deze toestemming geldt ook als u op een bel-me-niet-lijst staat en is geen aankoopvoorwaarde.

zips near Miramar, FL

Homes For Sale In 33024

Expand
5421 SW 126th Ter
Size
Financial
Details
FloridaMiramar5421 SW 126th Ter

Beschrijving

5421 SW 126th Ter,

Miramar, FL 33027

Beautifully remodeled 3, 2 1/2 townhouse in Vizcaya, community subdivision Bahia All new stainless steel kitchen appliances, very nice white quartz kitchen countertop, new vinyl flooring upstairs and downstairs. Outdoor patio, fenced in for privacy. Located close to the amazing Vizcaya Park and sports complex, with playgrounds for kids as well as basketball courts and soccer fields. Nice for hosting birthday parties and other events.

Voorzieningen

  • Dishwasher
  • Refrigerator
  • Vinyl Flooring
  • Washer / Dryer
  • Playground
Listing By: Lifestyle Int. Realty via Data Source: MIAMI MLS 
3
Slaapkamers
2
Full Baths
$449,900
price
$576
Monthly taxes
$6,911
Annual taxes
Condo / Townhouse
Soort onroerend goed
1997
Bouwjaar huis
5585721
Web-id
1199
Days Posted

Prijsgeschiedenis

datepricevariancetype
3/7/2023$449,900-Contract
2/15/2023$449,900-Contract
2/13/2023$449,900 0.20 %increased
2/10/2023$449,900-is gestegen
2/10/2023$449,000 0.20 %Vermeld